Uzi Vert

Raper Lil Uzi Vert wszczepił sobie w czoło diament wart 24 MILIONY dolarów!

Źródło zdjęć: © Instagram
Michał DziedzicMichał Dziedzic,05.02.2021 10:35

Muzyk przyznał, że oszczędzał na błyskotkę 4 lata i jest ona warta więcej niż cała reszta jego majątku. Tylko pozazdrościć rozmachu...?

Lil Uzi Vert to 27-letni amerykański raper, który odniósł spory sukces w branży. W 2016 r. ukazał się jego mixtape pt. ''Lil Uzi Vert vs The World'', a pochodzący ze składanki singiel ''Money Longer" stał się wielkim hitem. Klip do kawałka zyskał ponad 153 mln wyświetleń na YouTube. W 2020 raper wydał album "Eternal Atake", który również został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez fanów i zajmował wysokie miejsca na listach sprzedaży.

Uzi Vert słynie z kontrowersyjnego wizerunku i bardzo wystawnego stylu życia, ale jego ostatni pomysł na "wyrażenie siebie" odbił się echem na całym świecie. Raper zdecydował, że przyozdobi swoje czoło różowym diamentem o wartości 24 milionów dolarów! Okazały kamień został zakupiony u renomowanego jubilera Elliota Eliantte'a. Muzyk pokazał na Instagramie filmik, na którym widać "wszczepiony" w jego twarz diament i okrasił go podpisem: "Piękno to ból".

trwa ładowanie posta...

Raper powiedział też, że spędził ostatnie cztery lata zbierając pieniądze na klejnot, który, jak powiedział, ma od 10 do 11 karatów. Ponoć kamień jest wart więcej niż wszystkie samochody i dom muzyka. Na szczęście przezorny Uzi Vert ubezpieczył błyskotkę...

Fani celebryty mieli mieszane wobec "ozdoby". Większość z nich uznała, że twarz rapera wygląda nieco makabrycznie, a diament został zaaplikowany dość niedbale i nie jest nawet na środku czoła.

Jest pośrodku. Teraz tak to wygląda, bo jestem świeżo po zabiegu. Kiedy obrzęk zejdzie, nie będzie się ruszał - wyjaśniał Uzi Vert.

A wy co sądzicie o nowej błyskotce Uzi Verta?

trwa ładowanie posta...
Uzi Vert
Uzi Vert (Instagram)
Uzi Vert
Uzi Vert (Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 19
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 25