muzyka
Post Malone w piosence z polskim infulencerem
Lil Pump wszczepił sobie diament w czoło

Lil Pump wszczepił w czoło diament o wartości 1,5 Sasina

Źródło zdjęć: © Lil Pump / Instagram @lilpump
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.04.2021 12:52

Wśród amerykańskich raperów trwa moda na przyozdabianie sobie czoła drogimi błyskotkami. Tym razem diamentowym wszczepem o wartości 28 milionów dolarów pochwalił się Lil Pump.

bGlajfbD

Nikogo już nie emocjonuje, że ktoś wozi się po mieście w drogiej furze, ze srebrnymi łańcuchami, złotymi nakładkami na zęby, pierścieniami z brylantami… to wszystko jest już passé. Amerykańscy raperzy są świadomi, że w obecnych czasach trudno jest czymś zaskoczyć publikę, dlatego zainicjowali modę na flexowanie się na nowej, kosmicznie drogiej biżuterii – wszczepianych w czoło diamentach.

Pierwszym muzykiem, który zdecydował się na odważny zabieg "udekorowania" czoła, był Sauce Walka. Następnie zrobił to Lil Uzi Vert. Raper – słynący z kontrowersyjnego wizerunku i wystawnego stylu życia – wszczepił sobie w czoło różowy diament o wartości 24 baniek. Potem do grona czołowych (hehe) raperów dołączył Jason Aaaron Mills, na scenie znany pod pseudonimem IDK.

bGlajfbF

Lil Pump chwali się diamentem wszczepionym w czoło

Kiedy wejdziecie na oficjalne konto Lil Pumpa na Instagramie – które obserwuje ponad 16 mln fanów – zobaczycie tam tylko jedno zdjęcie (stan na 28 kwietnia). Widać na nim rapera z WIELGACHNYM diamentem pośrodku czoła. Lil Pump pisze, że błyskotka kosztowała go 28 milionów dolarów i oznacza w poście Lil Uzi Verta, żeby kolega nie omieszkał się dowiedzieć, iż jego diament jest biedniejszy.

trwa ładowanie posta...

Lil Pump – kim jest?

Lil Pump, a właściwie Gazzy Garcia, to urodzony w 2000 roku amerykański raper. Międzynarodowy rozgłos zdobył dzięki piosence "Gucci Gang", w której śpiewa "Gucci Gang, Gucci Gang, Gucci Gang, Gucci Gang...". W Polsce ojcem sukcesu Lil Pumpa jest Klocuch, który wziął na tapet hitową piosenkę rapera i przerobił ją na "Kruci Gang". I nic lepszego od tamtej pory w świecie muzyki nie powstało xD

Lil Pump - Gucci Gang [Official Music Video]

kruci gang

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Jan Borysewicz rzuca wyzwanie Sanah, by zdjęła majtki na scenie