Kurczakburger zniknie z McDonald’s? #Murem Za Kurczakburgerem
Przed chwilą internet obiegła informacja, iż Kurczakburger zniknie z menu McDonald’s. Co się dzieje? Sprawdźcie sami, o co biega!
Każda zmiana w menu McDonald’s to ogromna sprawa. Naturalnie, nie chodzi tutaj o zmianę w okresowym menu — ponieważ to dzieje się stosunkowo często. Aż miło jest czasem zobaczyć, jak dużym zainteresowaniem cieszy się kanapka Drwala. Ludzie także rzucają się na burgery Maestro.
Podobne
- Ukraiński Burger z McDonald’s: Spróbowałem nowej kanapki. 3 zł z każdego zakupu idzie na... [Recenzja]
- Oto VEGE PRZEŁOM: Veggie Burger z McDonald’s i inne nowości pokazane na wycieku
- Spróbowałem Kanapki Drwala z McDonald's w 2021 roku. Tych wersji MUSICIE spróbować
- Spróbowałem HITU McDonald’s, Veggie Burger. Najlepsza kanapka z Maka?
- Kolejna VEGE nowość w McDonald’s: Falafel! Przepłacone bobki wiewiórki?
Jednak zmiany w klasycznym menu -czyli takim, które jest zawsze dostępne- to coś bardzo ciekawego. Klasyczny wybór produktów jest bardzo ważny, ponieważ jest gwarantem, że na pewno coś zjemy. W sensie: możemy nie być fanami burgerów Maestro, ale BigMaka zawsze pochłoniemy z chęcią.
Kurczakburger zniknie z McDonald’s?
Przez ostatnie kilka godzin polski internet obiegła bardzo straszna* wiadomość: Kurczakburger, czyli podstawowa kanapka z kurczakiem, zniknie z sieci McDonald’s już za miesiąc, bo 20 kwietnia. Oczywiście, według pogłosek.
*Dla niektórych.
Kanapka z kurczakiem z McDonald’s cieszyła się zawsze popularnością wśród osób odwiedzających restauracje tej popularnej sieci. Kanapka jest bardzo prosta, ponieważ zawiera obecnie tylko:
- Bułkę pszenną,
- kurczaka,
- sos paprykowo-pomidorowy,
- oraz sałatę.
M.in. na popularnych grupkach Facebookowych pojawiły się pogłoski o tym, że Kurczakburger oficjalnie zniknie z menu McDonald’s.
Nawet pojawiło się wydarzenie na Facebooku, gdzie… no cóż, uczestnicy chcą ratować Kurczakburgera.
A co na to samo McDonald’s?
Czekamy na komentarz firmy.
A jakie jest Wasze zdanie nt. usunięcia tak popularnej kanapki?
Cóż, jeżeli macie już dosyć Maka, to może przeczytajcie tekst Kuby o nowym wojowniku gali Malika Montany!
Popularne
- PiriPiri zrobiło pierwsze w Polsce lody z kebabem. To nie jest żart
- Wersow wypuściła "Dorosłe serce". Śpiewa, że otrzymała chłód
- Pierwszy na świecie wyścig plemników. Będą zakłady, kamery, a nawet komentator
- Rosyjski youtuber przesadził z prankami. Policja nie miała litości
- Katy Perry poleci w kosmos. Kiedy wróci na Ziemię?
- Bombardiro Crocodilo i inne brainroty AI. Ten trend wyżre ci mózg
- Sylwester Wardęga przegrał z Marcinem Dubielem. Musi zapłacić 350 tys. zł?
- Gimpson (Gimper) ogłosił swój ostatni koncert. Klub wyprzedał W GODZINĘ
- Djo i psychodelia z drugiej ręki. Pogubiona treść w "The Crux" [RECENZJA]