ludzie
Król szurów stanie przed sądem. Grozi mu wysoka kara
Lil Uzi Vert

Lil Uzi Vert wszczepi sobie diament w czoło

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,01.02.2021 12:19

Każdy na coś oszczędza – jedni na dom, drudzy na remont, inni na samochód. Lil Uzi Vert zebrał fortunę na diamentowy implant, który wszczepi sobie w twarz.

W miniony weekend raper Lil Uzi Vert zaszokował fanów, dzieląc się na Twitterze swoimi planami na przyszłość. Uzi napisał, że od 2017 roku zbierał pieniądze zakup różowego diamentu, który... wszczepi sobie w czoło. Transakcja ma być warta 24 mln dolarów. Raper kupił diament od Elliota Eliantte, jubilera znanego z tworzenia luksusowych projektów m.in. dla Migosa i Travisa Scotta.

Muzyk udostępnił na swoim Twitterze zdjęcie, na którym widać, jak diament wygląda po przyłożeniu do jego czoła. "Dekoracja" jest naprawdę zauważalna. Uzi stwierdził, odpowiadając na tweety fanów, że diament jest jego ulubionym i najdroższym zakupem w życiu, wartym więcej niż jego wielomilionowa kolekcja samochodów i dom.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Kim jest Lil Uzi Vert?

Bohater tego artykułu to urodzony w 1994 roku raper, tekściarz, którego prawdziwe imię i nazwisko to Symere Woods. Wydał dwa albumy studyjne, z których każdy okazał się artystycznym sukcesem. Jego najnowszy album, "Eternal Atake", był najlepiej sprzedającym się projektem w 2020 roku. Jego najpopularniejsza piosenka na YouTube, "XO Tour Llif3", ma w obecnej chwili ponad 420 mln wyświetleń.

Future & Lil Uzi Vert - Drankin N Smokin [Official Music Video]

Dowiedzcie się, w jaki sposób Lil Wayne zasłużył na ułaskawienie od Donalda Trumpa. Groziło mu przecież 10 lat odsiadki...

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Praca jak wakacje. Zwiedzaj świat i zgarnij 10 tys. euro