ludzie
Maja Staśko zawalczy na gali freak fightów?! Nitro wyjawił sekret Mai?
Spotify Tekashi 6ix9ine

Hakerzy przejęli Spotify Tekashi 6ix9ine. Zostawili dużą i niecenzuralną pamiątkę

Źródło zdjęć: © Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.10.2021 09:46

Konto na Spotify amerykańskiego rapera Tekashi 6ix9ine zostało zhakowane. Ktoś podmienił zdjęcie muzyka na fotografię męskiego przyrodzenia. Komukolwiek podobał się ten prank?

bFORDEoP

Konto Spotify Tekashi 6ix9ine cieszy się ogromną popularnością i tylko częściowo jest to zasługa muzyki amerykańskiego rapera. Internautów ciekawi, jak wyglądają zmiany, które na profilu artysty dokonały się bez jego zgody. W weekend 16-17 października konto 6ix9ine zostało zhakowane - ktoś umieścił na tzw. cover photo zdjęcie nagiego czarnoskórego mężczyzny, eksponującego swoje przyrodzenie.

W feralny weekend szata graficzna na Spotify Tekashi 6ix9ine często ulegała zmianom. Oprócz tego, że na profilu można było się natknąć na zdjęcie czarnoskórego penisa, znajdowały się tam m.in. karykatura rapera, która ukazywała jego przemianę z kobiety w szczura. Tej wiekopomnej "pracy" towarzyszył opis o wulgarnym charakterze.

Już można wchodzić na Spotify Tekashi 6ix9ine

Internauci potraktowali sytuację raczej w humorystyczny sposób, żartobliwie ostrzegając się wzajemnie, aby nie wchodzić na Spotify Tekashi 6ix9ine. Po pewnym czasie kryzys udało się zażegnać i konto muzyka wygląda "normalne". Nie wiadomo, czy atak był dziełem pojedynczego żartownisia, czy całej grupy hakerów. Sam poszkodowany nie zabrał głosu.

6IX9INE - ZAZA (Official Music Video)

Tekashi 6ix9ine - kim jest?

6ix9ine to pseudonim artystyczny, pod którym kryje się Daniel Hernandez. Amerykański raper wyróżnia się agresywnym stylem rapowania, a jego publiczny wizerunek jest dość kontrowersyjny. Mężczyzna może się pochwalić obszerną kartoteką, w której znajdziemy m.in. wyrok za stosunek płciowy z osobą małoletnią i za członkostwo w gangu. Najnowsza płyta rapera "Tattle Tales" ukazała się 4 września 2020 roku.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Genzie Friza znowu odwala? Marnują TONĘ ŻYWNOŚCI w imię wyzwania. "Widać, że już brak pomysłów na odcinki"