społeczeństwo
Papieżowi Franciszkowi zagraża "ideologia gender". Widać, że nie wie, o czym mówi
Bolt

Kierowca Bolta, który molestował pasażerkę, aresztowany. W końcu postawiono mu zarzuty

Źródło zdjęć: © canva, facebook, bolt
Anna RusakAnna Rusak,15.02.2022 10:52

Kierowca Bolta, który niedawno naruszył granice cielesności pasażerki, został tymczasowo aresztowany. Kobieta opisała całe zdarzenie na facebookowym profilu firmy i w końcu ktoś zajął się sprawą.

Niedawno opisywaliśmy historię kobiety, która odważnie opowiedziała o tym, co spotkało ją podczas wieczornego powrotu do domu. Kierowca Bolta, z którym wracała, naruszył granice jej cielesności. Teraz usłyszał zarzuty. 

Wczoraj w nocy zamówiłam Bolta, który miał mnie zawieźć ze spotkania ze znajomymi na Świętokrzyskiej w Warszawie do domu - na Wolę. Ta trasa zwykle zajmuje jakieś 6min o tej porze. Wczorajszej nocy trwała godzinę. [...] Cały czas czuję tę jego rękę, widzę jego twarz jak zamykam oczy i słyszę jego głos, czuję obrzydzenie do niego, do Was jako do firmy Bolt i co najgorsze do siebie.

- Facebook

Oburzające w całej tej sprawie były na pewno komentarze niektórych osób. Część ludzi twierdziła, że do całej sytuacji by nie doszło, gdyby kobieta wybrała inną taksówkę. Postawa przyjmujących zgłoszenie policjantek też pozostawiała dużo do życzenia. Gdybyście chcieli dowiedzieć się więcej, to całą historię możecie przeczytać w naszym poprzednim artykule. 

trwa ładowanie posta...

Kierowca Bolta z zarzutami

Jak informuje portal TVN Warszawa, w poniedziałek rzeczniczka komendy rejonowej poinformowała o zatrzymaniu podejrzanego w sprawie mężczyzny. 23-latkowi postawiono zarzuty dotyczące dopuszczenia się innej czynności seksualnej i został tymczasowo aresztowany.

Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący innej czynności seksualnej. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie wobec niego środka izolacyjnego i — decyzją sądu — został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

- TVN24
trwa ładowanie posta...

Źródło: TVN24, TVN Warszawa

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Wyrok za zniesławianie osób LGBTQ+. Chodzi o "homofobusy"