społeczeństwo
Facebook pomógł w oskarżeniu 17-latki o dokonanie aborcji. Jak się tłumaczy?
Bolt

Kierowca Bolta, który molestował pasażerkę, aresztowany. W końcu postawiono mu zarzuty

Źródło zdjęć: © canva, facebook, bolt
Anna RusakAnna Rusak,15.02.2022 09:52

Kierowca Bolta, który niedawno naruszył granice cielesności pasażerki, został tymczasowo aresztowany. Kobieta opisała całe zdarzenie na facebookowym profilu firmy i w końcu ktoś zajął się sprawą.

bFZYRLNL

Niedawno opisywaliśmy historię kobiety, która odważnie opowiedziała o tym, co spotkało ją podczas wieczornego powrotu do domu. Kierowca Bolta, z którym wracała, naruszył granice jej cielesności. Teraz usłyszał zarzuty. 

Wczoraj w nocy zamówiłam Bolta, który miał mnie zawieźć ze spotkania ze znajomymi na Świętokrzyskiej w Warszawie do domu - na Wolę. Ta trasa zwykle zajmuje jakieś 6min o tej porze. Wczorajszej nocy trwała godzinę. [...] Cały czas czuję tę jego rękę, widzę jego twarz jak zamykam oczy i słyszę jego głos, czuję obrzydzenie do niego, do Was jako do firmy Bolt i co najgorsze do siebie.

- Facebook
bFZYRLNN

Oburzające w całej tej sprawie były na pewno komentarze niektórych osób. Część ludzi twierdziła, że do całej sytuacji by nie doszło, gdyby kobieta wybrała inną taksówkę. Postawa przyjmujących zgłoszenie policjantek też pozostawiała dużo do życzenia. Gdybyście chcieli dowiedzieć się więcej, to całą historię możecie przeczytać w naszym poprzednim artykule. 

Kierowca Bolta z zarzutami

Jak informuje portal TVN Warszawa, w poniedziałek rzeczniczka komendy rejonowej poinformowała o zatrzymaniu podejrzanego w sprawie mężczyzny. 23-latkowi postawiono zarzuty dotyczące dopuszczenia się innej czynności seksualnej i został tymczasowo aresztowany.

bFZYRLNP

Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący innej czynności seksualnej. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie wobec niego środka izolacyjnego i — decyzją sądu — został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

- TVN24

Źródło: TVN24, TVN Warszawa

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
SZOK: ksiądz z TikToka potwierdza, że dzieci z in vitro mają prawo do życia