strajk-kobiet
Belgia pomoże Polkom dokonywać bezpiecznej aborcji i wesprze je finansowo
Keira Knightley

Keira Knightley nie rozbierze się w filmie, jeśli reżyserem jest mężczyzna

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,25.01.2021 15:12

Gwiazda "Piratów z Karaibów" oraz "Dumy i uprzedzenia" opowiedziała o warunkach, na jakich zgadza się wziąć udział w filmowaniu scen seksu.

bGxvQwHn

Keira Knightley od 2015 roku ma zagwarantowane w swoich kontraktach, iż posiada decydujący głos w kwestii tego, czy i jak pojawi się w scenach seksu w filmach, w których bierze udział. Teraz Keira pojawiła się w odcinku podcastu Chanel Connects, gdzie opowiedziała, co myśli na temat angażowania się do scen łóżkowych.

Aktorka powiedziała, że rozumie potrzebę, aby w filmach pojawiały się sceny rozbierane. Niemniej jednak ona sama się w nich już raczej nie pojawi, ponieważ nie kojarzą się jej pozytywnie: – Nie chcę brać udziału w tych obrzydliwych scenach seksu, w których jesteśmy naoliwieni, a wszyscy wokół chrząkają. To mnie nie interesuje – powiedziała Keira.

trwa ładowanie posta...

Keira Knightley – sceny rozbierane "tak", ale tylko, jeśli kręci je kobieta

Kiedy Keira została poproszona o wytłumaczenie powodów swojej decyzji, odparła: – Ponieważ jestem zbyt próżna, urodziłam dwójkę dzieci i wolałabym nie stać nago przed grupą mężczyzn – wytłumaczyła aktorka. Keira nie mówi jednak zdecydowanie "nie" scenom rozbieranym. Zgodziłaby się wziąć w nich udział tylko w określonych warunkach.

bGxvQwHp

Gdyby to była opowieść o macierzyństwie i akceptacji swojego ciała, zgodziłabym się wziąć w niej udział, ale tylko wtedy, jeśli reżyserem byłaby kobieta.

- Keira Knightley
trwa ładowanie posta...

Myślicie, że inne aktorki Hollywood pójdą w ślady gwiazdy "Piratów z Karaibów"? Sprawdźcie, jakie filmy i seriale o walce o prawa kobiet warto teraz obejrzeć!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Lekarze zajmujący się Izabelą z Pszczyny z zarzutami. Kto jest winny jej śmierci?