Żyje w miłosnym pięciokącie

Jest w miłosnym pięciokącie. Nie wie, który to ojciec dziecka

Źródło zdjęć: © BriZ / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.12.2023 17:15

Związki poliamoryczne cieszą się rosnącą popularnością. Czasami członkowie tak otwartych relacji napotykają problemy. 20-letnia Tory Ojeda ma zagadkę, z którym z jej czterech partnerów zaszła w ciążę. O nietypowej historii powstał reportaż.

Przenieśmy się do liczącego niespełna milion mieszkańców Jacksonville na Florydzie. W tym słonecznym mieście rozgrywa się na pozór zabawna historia, w której uczestniczy pięć osób. Bohaterom sprawy wcale nie jest do śmiechu. Szczególnie 20-letniej Tory Ojedzie, która ma zagadkę, kto jest ojcem jej dziecka.

Jako pierwszy w życiu Ojedy pojawił się Marc. 18-latek związał się z kobietą w liceum. Po dwóch miesiącach monogamiczna relacja przerodziła się w trójkąt, bo doszedł 23-letni Travis. Co ciekawe, to właśnie z nim Tory Ojeda jest zaręczona. Nie przeszkodziło jej to w tym, aby w międzyczasie związać się z 22-letnim Ethanem i 22-letnim Christoperem. Czterech mężczyzn dzieli się kobietą bez żadnych sporów. Ona sama jest zachwycona takim układem.

20-latka zaszła w ciążę. Nie wie, kto jest ojcem

Beztroskie życie miłosnego pięciokąta przerwała wieść o ciąży Ojedy. Problem polega na tym, że kobieta nie wie, który z partnerów jest ojcem. 20-latka wyklucza jedynie Travisa, z którym jest zaręczona. Podejrzenia ma wobec Chrisa, ale bez badań trudno mówić o 100-procentowej pewności. Tymczasem wśród mężczyzn nie ma sporów - każdy z nich chce wychowywać wspólnie potomka.

Wypłata za granie w gry? Najlepsi zarabiają fortunę

Na YouTube możemy obejrzeć nagranie przedstawiające historię miłosnego pięciokąta. Ojeda i jej partnerzy siedzą przed kamerą, opowiadają o relacji i twierdzą, że żyją ze sobą w zgodzie. Co więcej, ciężarna nie ma nic przeciwko, gdyby któryś z jej mężczyzn również żył w poliamorycznej relacji.

Komentarze pod reportażem nie są zbyt wyrozumiałe. Internauci uważają, że dziecko spotka krzywda, jeśli będzie wychowywane przez pięć osób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"My 4 Boyfriends Got Me Pregnant.."

Przeczytajcie też historię kobiety, która wypożycza swojego męża. Do tej pory oddała go w objęcia 20 innych partnerek.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Tipy na tanie podróże? O połowie z nich nie wiedziałeś

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 74
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 20
  • emoji kupka - liczba głosów: 142
Dobrze że stanowią tylko 0.1 społeczeństwa...
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Ło matko,zgłoś
Chyba jacyś desperaci, patrząc na tę panią.
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Miki,zgłoś
Żenującq promocja rozwiązłości i moralnego zepsucia, modelka wątpliwej urody.
Odpowiedz
2Zgadzam się2Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 92