Youtuber rzuca klątwy na kobiety po aborcji

Katolicki youtuber rzuca klątwy na kobiety po aborcji. "Życzę ci BEZPŁODNOŚCI"

Źródło zdjęć: © YouTube.com
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,31.01.2022 17:11

Youtuber o jakże kreatywnym nicku Pan Bóg podzielił się swoimi refleksjami na temat aborcji. Mężczyzna "pobłogosławił" kobietom, które zdecydowały się usunąć ciążę, życząc im bezpłodności, bo "podniosły rękę na cud stworzenia". Jezus byłby zadowolony?

Raz na jakiś czas każdej osobie zdarza się podjąć złą decyzję. W przypadku Bogusława, który na YouTube prowadzi kanał o nazwie Pan Bóg, pomyłka nastąpiła wtedy, gdy twórca uznał, że w niespełna 10-minutowym filmie wyczerpie temat aborcji. Materiał zatytułowany "Nie Zabijaj | Bóg" brzmi i wygląda jak coś, co nie ma szans się udać. Przekonajmy się!

Mężczyzna na początku filmu prezentuje swoje stanowisko. Otóż kobiety powinny urodzić każde dziecko, nawet jeśli jest ono chore lub zostało poczęte w wyniku gwałtu. - Dziecko zawsze można oddać do domu dziecka - twierdzi łaskawy youtuber i sugeruje, że kobiety nie chcą donosić niechcianej ciąży, ponieważ boją się, że zakochają się w dziecku, gdy się ono urodzi.

Youtuber rzuca klątwy na kobiety, które dokonały aborcji

Bogusław prowadzi typową dla radykalnych katolików narrację strachu, jednocześnie kpiąc z tematu, jakim są problemy ze zdrowiem psychicznym: - Jeżeli raz zrobisz aborcję, twoje życie zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni. (...) Będziesz mieć problemy psychiczne, będziesz mieć depresję.

Youtuber, niczym alternatywna, patowersja Gandalfa z "Władcy Pierścieni", rzuca klątwę na kobiety, które dokonały aborcji: - Życzę ci i ci błogosławię, żebyś kolejnego dziecka nie miała, bo podniosłaś rękę na cud stworzenia. Błogosławię tym wszystkim matkom. Która zrobi aborcję, ta nie pocznie kolejnego dziecka. I będzie wtedy smutek.

Dziecko jak pies?

Bogusław nazywa kobiety, które dokonały aborcji, osobami "niedojrzałymi". Porównuje sytuację z niechcianą ciążą do sytuacji z niechcianym psem, mówiąc, że niechcianego psa puszcza się wolno, więc dziecko trzeba potraktować tak samo.

Youtuber głosi, że jeżeli w Polsce zostanie wprowadzone prawo legalnej aborcji, kraj czeka "zamknięcie" i "zniszczenie". - Żaden człowiek w Polsce ani na świecie się nie ostanie - zapewnia Bogusław, który w swoim materiale wypowiada się wcielając się w postać Boga, co jest dodatkowym smaczkiem.

Nie Zabijaj l Bóg

Bogusław jest świetnym przykładem na to, że nie wszyscy powinni zaczynać karierę youtubera. Szkoda, że przy mężczyźnie zabrakło trzeźwo myślącej, troskliwej osoby, która odwiodłaby go od tego pomysłu. Szerzenie tak krzywdzących i toksycznych poglądów nie zapewni mu zbyt wielu przyjaciół. Mężczyźnie życzymy więcej empatii i usunięcia wszystkich filmików z kanału.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Rolnik,zgłoś
A ja tobie mądrości.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Nick,zgłoś
Sensacja na siłę. Jakiś typo z 10 subami ewidentnie troluje, widać rzetelne dziennikarstwo dobrze się u was trzyma xD
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Nick,zgłoś
Sensacja na siłę. Jakiś typo z 10 subami ewidentnie troluje, widać rzetelne dziennikarstwo dobrze się u was trzyma xD
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 6