Joshua Bassett dokonał coming outu

Joshua Bassett dokonał coming outu. "Kochajcie się bezwstydnie"

Źródło zdjęć: © Instagram @joshuatbassett / Instagram @joshuatbassett
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.05.2021 14:29

"Życie jest za krótkie, aby ignorancja i nienawiść zwyciężyły. Wybieram miłość" – napisał Joshua Bassett w swoich social mediach. W ten sposób odniósł się do wideo, w którym powiedział, że dokonał coming outu.

20-letni wokalista i gwiazdor produkcji młodzieżowych Disneya wypowiedział się na temat swojej orientacji seksualnej, czym przyciągnął uwagę mediów z całego świata. Wszystko zaczęło się od wywiadu, którego – gwiazdor "High School Musical: Serial" – w miniony poniedziałek udzielił portalowi "Clevver News". W pewnym momencie Joshua powiedział, dlaczego podziwia Harry'ego Stylesa.

– To bardzo elegancki, wszechstronny mężczyzna – orzekł Joshua o swoim starszym koledze z branży muzycznej. – Zajmuje się aktorstwem, śpiewaniem, modą i jest po prostu miłym facetem, który nie mówi zbyt wiele, ale kiedy już mówi, to ma znaczenie. [...] On jest cool. No i jest hot, wiecie? I jest też uroczy… Wiele rzeczy… Wydaje mi się, że ten film jest również moim coming outem.

Joshua Bassett Reveals His BIGGEST Regret & 'HSMTMTS' S2 Secrets!

Joshua Bassett i coming out wideo

Fragment wywiadu, kiedy Joshua Bassett mówi, że jest to jest coming out wideo, rozszedł się viralowo po internecie. Wielu internautów zastanawiało się, jakiej orientacji jest 20-latek – czy jest gejem, bi, czy może w ogóle sobie żartował – ponieważ w słynnym wywiadzie nic więcej nie powiedział na temat swojego coming outu... poza tym, że z wielu powodów podziwia Harry’ego Stylesa.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Joshua Basett kocha wszystkich bez wyjątku

Joshua odniósł do komentarzy na swój temat we wtorek, dzień po udzieleniu viralowego wywiadu. W jaki sposób to zrobił? 20-latek opublikował na swoich social mediach krótki filmik, na którym wykonuje akustyczną wersję niewydanej jeszcze piosenki. Do wpisu dołączone jest oświadczenie Joshuy, rozwijające wątek coming outu.

"Przez całe moje życie ludzie mówili mi, czym jest moja seksualność" – rozpoczyna oświadczenie Joshua. Wpis 20-latka opatrzony jest serią emotikonek. Są to serca w różnych kolorach, symbolizujące ruch LGBT+. – "Ludzie zawstydzali mnie rzeczami, o których nic nie wiedzą. Chcę podziękować tym z was, którzy opowiadacie się za miłością i akceptacją".

Jest 2021 rok. Jesteśmy pokoleniem miłości i postępu, więc czas zacząć się tak zachowywać. Czy mnie kochacie, czy mnie nienawidzicie, ja kocham was wszystkich tak samo mocno. Jeśli kogoś kochacie, kochajcie się bezwstydnie. To w porządku, jeśli nadal zastanawiacie się, kim jesteście. Życie jest za krótkie, aby ignorancja i nienawiść zwyciężyły. Ja wybieram miłość.

- Joshua Bassett
trwa ładowanie posta...

Jeśli już mówimy o gwiazdach "High School Musical: Serial", to sprawdźcie, jak członkini obsady serialu, Olivia Rodrigo, radzi sobie w branży muzycznej.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 12
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 7