pop-qultura
12-latka zarobiła MILIONY na pikselach. A nieistniejący statek został sprzedany za 2,000,000 PLN
"Czarny piątek": Jaś Kapela wystąpi w filmie x-kom

Jaś Kapela wystąpi w horrorze "Czarny Piątek" OD sklepu X-KOM. Czy kogoś pogięło?

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,23.11.2021 13:04

Kontrowersyjny Jaś Kapela wystąpi w filmie "Czarny Piątek" obok influencerów takich jak Ziemniak, Kinga Kujawska, Shiianah czy Hutson. Co tutaj się wydarzyło?

bEUzZQSr

Jaś Kapela stał się znany szerszej publice dzięki wystąpieniu w "Hejt Parku", gdzie zasłynął z rzekomego krycia osób dopuszczających się czynów zakazanych. Ale można go znać również z "kontrowersyjnych" stunów, które miały mu przynieść namiastkę sławy.

Znając życie, jego śmiech znacie jedynie z wystąpienia u Stanowskiego, więc te stunty nie wyszły mu za dobrze. Ale karuzela kręci się dalej. W styczniu ma dojść finalnie do zapowiadanej walki z Ziemowitem Kossakowskim, któremu Jaś życzył, aby "skończył jak Popiełuszko". To nie fejk, opisywałem całą sprawę w lipcu.

"Czarny Piątek", w filmie wystąpi m.in. Jaś Kapela i Ziemniak
"Czarny Piątek", w filmie wystąpi m.in. Jaś Kapela i Ziemniak (YouTube)

Jaś Kapela wystąpi w filmie od sklepu x-kom

Jako że zaraz będziemy świadkami kolejnego "Black Friday", to X-Kom, znany z niezłej komunikacji marketingowej, postanowił zakasać rękawy. A, jeżeli nie chcecie dać się przerobić na wyprzedażach z okazji BF, to zapraszam do małego poradnika. Wracając, Jaś Kapela wystąpi jako "demoniczny recepcjonistka kurortu" w filmie. To nie wszystko, on odpowiada także za scenariusz:

bEUzZQSt

Sam byłem zdziwiony, że x-kom mi złożył taką propozycję. Kiedy ich zapytałem, czemu akurat ja miałbym napisać ten scenariusz, odpowiedzieli, że ich zdaniem mamy bardzo podobne poczucie humoru i estetyki. Hehe. I to bardzo miłe, że z zasady bezduszne korporacje potrafią docenić taką antykapitalistyczną twórczość jak moja.

"Czarny Piątek", w filmie wystąpi m.in. Jaś Kapela i Ziemniak
"Czarny Piątek", w filmie wystąpi m.in. Jaś Kapela i Ziemniak (YouTube)

O czym będzie film "Czarny Piątek"?

Film opowiada historię kilku influencerów, którzy postanawiają wybrać się na wspólny wyjazd za miasto. Na miejscu okazuje się, że muszą mierzyć się z nieoczekiwanymi skutkami globalnego ocieplenia. Sprzęty elektroniczne oszalały… - tego dowiadujemy się z prasówki.

bEUzZQSv

Boję się o to, co wymyślił Jaś Kaplela. Jego pomysły czasem przyprawiają o ciary żenady i politowania. Ale może kampowy horror mu wyjdzie?

"Czarny Piątek", w filmie wystąpi m.in. Jaś Kapela i Ziemniak
"Czarny Piątek", w filmie wystąpi m.in. Jaś Kapela i Ziemniak (YouTube)

Kto wystąpi w filmie x-komu?

Do współpracy zostali zaproszeni influencerzy technologiczni:

  • Kinga Kujawska, 
  • Żaneta "Shiianah" Łojas, 
  • Piotr "Ziemniak" Latała 
  • oraz Karol "Hutson" Hutny. 
"Czarny Piątek", w filmie wystąpi m.in. Jaś Kapela i Ziemniak
"Czarny Piątek", w filmie wystąpi m.in. Jaś Kapela i Ziemniak (YouTube)

Ale kaman, Jaś Kapela? Jest to dość kontrowersyjna postać.

Kurdej-Szatan straciła posadę w TVP za wpis, a Kapela…

Za jeden wpis aktorka straciła posadę w państwowej telewizji. Czy słusznie - odpowiedź pozostawiam wam. Ale gdy Jaś Kapela mówi otwarcie o tym, że zna gwałcicieli, atakuje swoich oponentów z życzeniem śmierci, to… x-kom oddaje mu pole do popisu.

bEUzZQSB

Prasówka też podaje, że premiera horroru zaplanowana jest na czwartek 25 listopada. Film zostanie wyemitowany na kanale YouTube x-komu około godziny 23:40. Wraz z końcem emisji, w sklepach grupy x-kom wystartują promocje z okazji black friday. O północy czarnopiątkowe rabaty będą dostępne w aplikacjach mobilnych x-komu i al.to. Cztery godziny później promocje pojawią się na stronach tych sklepów. Black friday w Combacie wystartuje o godzinie 5:00.

Trailer "Czarnego piątku" znajdziecie poniżej:

Czarny piątek – trailer horroru

Źródło: x-kom

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Lexy Chaplin i Dubiel robią daily NA SIŁĘ? Fani oburzeni