trendy
Nowe przepisy dla przechodniów = mniej śmierci 😲 Może pora zająć się CELEBRYTAMI przekraczającymi prędkość?
Jaś Kapela przekroczył granicę?

Przeciwnik Jasia Kapeli ma "skończyć jak Popiełuszko"? WTF

Źródło zdjęć: © Twitter.com, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,23.07.2021 13:31

Kolejna bariera została przełamana. Jaś Kapela, ostatnio największy błazen z Twittera, posunął się o krok za daleko? Sami się przekonajcie. Nawet Ordo Iuris ma z tym problem xD

bECVAElf

Dla osób, które na szczęście żyją pod kamieniem. Za dwa miesiące miejsce ma mieć walka roku, czyli prawica vs. lewica. Prawicę będzie reprezentować dziennikarz i youtuber, Ziemowit Kossakowski, którego kojarzyć możecie z TVP oraz z głośnego opuszczenia… TVP. Jego historia, którą możecie przeczytać tutaj, sprawiła, iż sam stałem się fanem drugiego zawodnika: Jasia Kapeli. A trudno być jego fanem. Kontrowersyjny troll, który dla uwagi będzie w stanie zrobić wszystko.

Właśnie zrobił to "wszystko"

Wczoraj Jaś musiał standardowo obrazić Ziemowita. Ot, typowy trash-talk, który jest często uskuteczniany przez aktorów z WWE. Założenie jest proste: podsycić jak najbardziej swoich fanów, aby byli coraz bardziej wciągnięci w nadchodzący pojedynek. Tylko chyba są granice, które już trafiają pod strzechy "nie, nie powinien tego robić".

Tak, Jaś Kapela napisał, że Ziemowit skończy jak Jerzy Popiełuszko. Czyli miałby być torturowany, a potem zamordowany? Boję się o pomysły, na które wpada Kapela. Ba! To sprawia, iż chce mi się bardziej kibicować drugiej stronie. Kaman, nikt normalny nie mówi takich rzeczy. Nawet jeśli jest to jedynie forma bicia piany.

bECVAElh

Pożałujesz tych słów i wszystko odszczekasz. Jesteś diabłem wcielonym bez jakichkolwiek wartości, dlatego skończysz nędznie, leżąc na deskach po moim nokaucie.

Jest dalsza część sprawy: Ordo Iuris

Tak, to ta sama organizacja pozarządowa, która walczyła w ramach zaostrzenia prawa aborcyjnego czy innych religijnych praw. Teraz sam jej prezes miał wysłać "przedprocesowe wezwanie do przeprosin do lewicowego celebryty, który ordynarnie zadrwił z bł. Księdza Jerzego Popiełuszki". Dodał również, iż "nie wolno dla klikalności i popularności deptać uczuć religijnych i pamięci męczenników".

Kiedy cokolwiek z Ordo Iuris zaczyna mieć sens… świat chyba zaraz stanie w płomieniach czy coś w tym stylu.

A co z Jasiem? Przeprosił… co dziwne:

Ale przedsądowe pismo też dostał!

Co Wy o tym sądzicie? Jaś Kapela przegiął teraz pałę?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Czarnek uważa, że ludzie są na Ziemi OD MILIARDÓW LAT XD