Elon Musk

Jak osiągnąć sukces? Napisać 154 tweety do Elona Muska

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,20.01.2021 14:17

Zwykłym śmiertelnikom trudno jest zwrócić uwagę najbogatszego człowieka świata. Pewnemu projektantowi gier ta sztuka się udała, ale musiał być bardzo, bardzo, BARDZO uparty, zanim dostał od Elona Muska to, czego chciał.

Lyubomir Vladimirov to twórca gier wideo, o którym zrobiło się głośno z jednego powodu. Wysyłał do Elona Muska tweet o identycznie brzmiącej treści, licząc na to, że prezes SpaceX i Tesli w końcu go zauważy i ustosunkuje się do jego prośby. Czego dotyczyła treść tweeta?

Drogi Elonie. Jestem twórcą gier i pracuję nad grą o kolonizacji Marsa, w której bierzesz udział ty i SpaceX. Jeśli uważasz, że to fajne, potrzebuję tylko twojego pozwolenia na to, abym użył nazwy i logo twojej firmy. Będę publikować ten tweet codziennie przez rok lub do momentu, aż otrzymam odpowiedź "tak" lub "nie".

- Lyubomir Vladimirov
trwa ładowanie posta...

Elon Musk odpowiedział najbardziej upartemu twitterowiczowi

Mężczyzna przez 22 tygodnie czekał na reakcję najbogatszego człowieka na świecie. Jego wytrwałość się opłaciła, ponieważ po 154 tweecie w końcu otrzymał od Elona Muska odpowiedź. Prezes SpaceX nie był wylewny, ale to, co napisał, powinno usatysfakcjonować Lyubomira Vladimirova. "Możesz ukraść naszą nazwę/logo i prawdopodobnie cię nie pozwiemy", oświadczył Musk.

trwa ładowanie posta...

Czujecie chyba, że Elon nie był do końca przekonany pomysłem Vladimira, prawda? Dlatego twitterowicz kuł żelazo póki gorące. Oświadczył, że chce przekazać 80% zysków z gry dla SpaceX. W ten sposób pragnie nie tylko zapewnić ludziom rozrywkę i wzbudzić zainteresowanie kolonizacją Marsa, ale i pomóc Elonowi i jego firmie w realizacji historycznej misji, jaką jest podbój Czerwonej Planety.

trwa ładowanie posta...

Lyubomir zabrał się do pracy nad grą. Efekty możecie obserwować na jego koncie na Twitterze. Mężczyzna regularnie publikuje, co nowego udało mu się zaimplementować do gry (np. model ciężarówki Cybertruck).

SpaceX launch 🚀 @BBC News @NASA - BBC

Skoro jesteśmy przy temacie Elona Muska, na pewno chcecie wiedzieć, ile sasinów jest wart jego majątek.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0