Dylan Sprouse nie zgodził się na żart z wagi

Dylan Sprouse nie zgodził się na obrażenie aktorki. Młody gwiazdor królem internetu

Źródło zdjęć: © Twitter: DiscussingFilm / Twitter: DiscussingFilm
Weronika Paliczka,
23.11.2023 11:45

Dylan Sprouse obronił Kim Rhodes na planie "Nie ma to jak hotel". Aktorka w podcaście Back to the Beat opowiedziała o sytuacji z planu serialu. Nastoletni wówczas gwiazdor miał zbuntować się przeciwko scenariuszowi.

Nie wszystkie żarty pisane przez scenarzystów są zabawne czy w ogóle nadają się do wypowiedzenia. Choć prawda ta jest stara jak świat, wielu aktorów boi się zbuntować twórcom filmów czy seriali z obawy przed utratą pracy. Kwestia ta dotyczy szczególnie wschodzących gwiazd, które stawiają pierwsze kroki w przemyśle filmowym.

Dylan Sprouse nie bał się buntu

Wyjątek od reguły stanowi aktor Dylan Sprouse. W jednym z odcinków podcastu "Back to the Best" Kim Rhodes, wcielająca się w rolę matki aktora w serialu "Nie ma to jak hotel" przyznała, że nastoletni wtedy gwiazdor zbuntował się przeciwko niewłaściwemu żartowi. Sprouse mógł mieć między 12 a 16 lat, gdy scenarzyści zaplanowali dla niego kontrowersyjną kwestię.

Dylan Sprouse stanął w obronie kobiet
Dylan Sprouse stanął w obronie kobiet (Twitter: dylansprouse , Twitter: dylansprouse)

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Dylan Sprouse, grający Zacka Martina, miał w obraźliwy sposób zażartować z wagi serialowej Carey Martin, czyli Kim Rhodes, która w trakcie nagrywania programu była w ciąży. Aktor sprzeciwił się jednak, mówiąc: "Nie obraziłbym w ten sposób żadnej kobiety, a co dopiero tej. Napiszcie coś śmiesznego, a ja to powiem". Aktor tym samym stanął w obronie nie tylko Kim Rhodes, ale wszystkich kobiet będących obiektem żartów.

trwa ładowanie posta...

Disney wiąże się z traumą

O traumatycznych wspomnieniach związanych z pracą w Disney Channel opowiadał również bliźniak Dylana, Cole Sprouse. Aktor obecnie występujący w serialu "Riverdale" w rozmowie z "New York Times" powiedział, że w trakcie współpracy z Disney był seksualizowany, a samo aktorstwo silnie go traumatyzowało.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0