365

Najlepsze propozycje na "Netflix and Chill". Niech film ci się urwie...

Źródło zdjęć: © 365 dni
Michał DziedzicMichał Dziedzic,15.11.2020 10:00

Gdy już zdecydujesz, kogo zaprosisz na relaksujący wieczór, my pomożemy dobrać resztę repertuaru.

Niezobowiązujące "kanapowe" spotkania, których głównym punktem ma być RZEKOMO oglądanie filmu na Netflixie, są bardzo popularną formą spędzania wolnego czasu. W pogoni za rozrywką i uniesieniem jesteśmy nawet skłonni znieść napastliwe pytanie "Are you still watching", które pan Netflix zadaje zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie. Często pojawia się ono na ekranie, gdy jesteśmy na dobre zajęci sobą i ochoczo wcisnęlibyśmy "play", ale bynajmniej nie na pilocie od telewizora...

No cóż, do "Netflix and Chill" należy podejść strategicznie. Przed tym aż zaprosicie crusha warto zrobić popcorn oraz (profilaktycznie) depilację miejsc intymnych. Rzecz jasna trzeba też wybrać odpowiedni film. Wiemy z doświadczenia, że to wcale nie taka prosta rzecz. Seans powinien przecież podkręcać atmosferę a jednocześnie nastrajać do zmniejszania dystansu miedzy tobą, a obiektem twoich westchnień.

Na tę okazję przygotowaliśmy dla was kilka sprawdzonych pozycji i mamy ogromną nadzieję, że film "urwie się wam" już w połowie...

Nawiedzony dom na wzgórzu

Nic nie skłania do przytulania bardziej niż horror. W dodatku historia w odcinkach daje wam szansę, by umówić się na kolejne spotkania i wspólnie "skończyć sezon". Niestety jest pewien problem. Pod koniec tego maratonu "egzorcyzmy" będą kojarzyć się wam w bardzo dwuznaczny sposób.

Nawiedzony dom na wzgórzu #1 zwiastun PL

Homecoming

Nie, nie HOEcoming, tylko Homecoming. Zapis z koncertu Beyonce na Coachelli, który będzie świetnym tłem dla prawdziwego spektaklu odbywającego się na kanapie przed telewizorem. Jeżeli macie co do tego wątpliwości, to znaczy, że nigdy nie uprawialiście seksu do utworu "Partition".

Partition (Homecoming Live)

Wilk z Wall Street

Umówmy się, historia o dużych pieniądzach i wystawnym życiu jest lepszym afrodyzjakiem niż szampan i ostrygi. Poza tym na pewno oboje widzieliście już ten film, więc nic się nie stanie, jeżeli odpadniecie gdzieś w połowie.

Leo
Leo (Twitter.com)

365 dni

Tu chyba nie trzeba wiele tłumaczyć. Fabuła kompletnie nie ma sensu, więc możecie skupić pełną uwagę na sobie. Minus? Choćbyście wydziwiali cuda, nic nie będzie bardziej sztywne niż gra aktorska głównych bohaterów filmu.

trwa ładowanie posta...

Aquaman

Muskularny Jason Momoa włada swoim trójzębem jak mało kto, więc można śmiało czerpać inspiracje. Dodatkowo widok morskich otchłani nieco was ostudzi gdy już zrobi się za gorąco. Gwarantujemy: wspólne odkrywanie Atlantydy jeszcze nigdy nie było tak przyjemne.

Aquaman - Official Trailer 1 - Now Playing In Theaters

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 23
  • emoji ogień - liczba głosów: 21
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 60
  • emoji smutek - liczba głosów: 15
  • emoji złość - liczba głosów: 12
  • emoji kupka - liczba głosów: 29