Justin Bieber

W walentynki Justin Bieber zagra koncert na TikToku

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,11.02.2021 10:44

Jak spędzić walentynki? Na wirtualnym koncercie Justina Biebera na TikToku! Piosenkarz zagra na żywo materiał z wydanej w 2013 roku płyty "Journals". Poznajcie szczegóły #JournalsLive.

Album "Journals" ukazał się w 2013 roku jedynie w wersji cyfrowej. Krążek stanowił dodatek do drugiego pełnometrażowego filmu Biebera pt. "Believe". Płyta zawierała legendarne z dzisiejszej perspektywy single, jak "Heartbreaker", "All That Matters", "Hold Tight" czy "Recovery". O popularności piosenek z tego albumu niech świadczy astronomiczna suma odtworzeń, jakie utwory zebrały na YouTube!

W walentynki Justin Bieber zorganizuje niespodziankę dla swoich fanów, grając utwory z płyty "Journals" podczas koncertu na TikToku! – Jestem podekscytowany, że takie show się odbędzie. "Journals" to jeden z moich ulubionych projektów, którego nigdy nie wykonywałem na żywo. Dziękuję TikTokowi za pomoc w przygotowaniach do walentynkowego koncertu. – powiedział Bieber w specjalnym oświadczeniu.

trwa ładowanie posta...

Koncert Justina Biebera na TikToku – kiedy się odbędzie?

Konto Justina Biebera na TikToku śledzi oszałamiająca liczba fanów – w chwili pisania tego artykułu jest to ponad 19,7 miliona followersów! Justin Bieber – walentynkowy koncert na TikToku jest otagowany jako #JournalsLive.

trwa ładowanie posta...

Event odbędzie się na koncie 26-letniego piosenkarza na TikToku. Początek koncertu jest zaplanowany 14 lutego na godz. 21:00 czasu wschodnioamerykańskiego, co oznacza, że w Polsce będzie wtedy godz. 03:00 15 lutego. Wydarzenie ma być retransmitowane 15 lutego o godz. 14:00 czasu wschodnioamerykańskiego, czyli w Polsce o godz. 20:00 tego samego dnia.

Justin Bieber - Heartbreaker (Official Audio)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0