Instagramerka broni Leksia

Instagramerka BRONI Leksia "Laski chcą się wybić na dramie" #leksiuisoverparty

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,06.01.2022 12:46

Instagramerka @_szyli broni Leksia przed oskarżeniami o grooming. Według niej Leksiu nigdy nie zrobiłby niczego takiego.

Po wszystkie szczegóły dot. dramy z Leksiem z Team X2 zapraszam do wcześniejszego tekstu. Tam znajdziecie wszystkie screeny oraz wytłumaczenie pokrzywdzonych dziewczyn.

Wszystko rozbija się o to, że Leksiu miał pisać z nieletnimi dziewczynami i wysyłać im zdjęcia swojego penisa w bardzo, ale to bardzo prześwitujących majtkach (zdjęcie bez cenzury krąży po internecie). Miał też zapraszać je na seks - oczywiście wcześniej nie pytając ich o wiek.

W sieci po filmie Konopskiego zaczęło się pojawiać coraz więcej dowodów na dość nieetyczne zachowanie Leksia. Z drugiej strony pojawiły się też głosy broniące influencera. Wykop może odpuścimy. Skupmy się na instagramerce @_szyli, Natalii Szylińskiej. Twierdzi ona, że zna Leksia i oskarżenia dziewczyn są bezpodstawne - chcą jedynie zdobyć trochę sławy na całej sprawie.

trwa ładowanie posta...

Instagramerka broni Leksia

Całe Stories znajdziecie na jej Instagramie: @_szyli. Tutaj najważniejsze fragmenty:


Chciałam wam trochę wytłumaczyć sytuację z Leksiem i zanim nazwiecie go pe*ofilem, to też posłuchajcie jakby mojej wersji, bo chciałam wam też to troszeczkę wytłumaczyć.

Leksiu powiedział mi, że poznał taką fajną dziewczynę, która ma 17 lat i pewnego dnia ona mu wysłała kur*a nudesa. No to Leksiu do mnie dzwoni i pyta się co ma zrobić? Ja mu mówię "odeślij softa".

Ale ku*wa denerwuje mnie cała sytuacja, bo jakby nie wiem, próba wybicia się na czymś złym, bo nie mogę powiedzieć, że Leksiu jest bez winy, bo powinien sprawdzić tą dziewczynę. Czy na pewno ma tyle lat, ale tego nie zrobił jak w moim przypadku.

Wiecie jednak powiedziała mu, że ma 17 lat.

Nie wiem, Leksiu wysyła jej swoje nagie zdjęcia, swoje softy i ona też nawet pewnie nie wspomniała o tym, że ona też mu wysyłała takie zdjęcia. No i właśnie jakby przedstawiła tylko jedną stronę medalu, a ja dobrze wiem, że ona też mu wysyłała takie zdjęcia.

[...]

No to pewnie jak powiedziała swoim znajomym o tym, że Leksiu wysyła jej takie zdjęcia, to koledzy postanowili nakręcić dramę, dlatego napisali do Konopskiego.

No i Konopski wstawił na swoje story na Instagramie właśnie profil tej dziewczyny [...] I na Instagramie wstawił profil tej dziewczyny i wybiła się trochę. I pewnie dziewczyny widząc to, że "Jezu on wstawił ją na Stories, zrobił jej promo. Jezu, muszę skłamać, że ja też mam wiadomości od Leksia. Ja też muszę wspomnieć, że Leksiu mnie też (niewyraźnie)"

Więc dziewczyny sobie zaczęły wymyślać i pisać do Konopa z taką myślą, że je też wstawi na story i że one też będą miały swoje 5 minut sławy.

Po prostu dziewczyna chciała zrobić swoje 5 minut sławy, nie - udało jej się.

Natalia broni też Leksia, opisując swoje doświadczenia z popularnym twórcą:


Nie pisał do mnie żadnej obrzydliwej wiadomości i nigdy nie wysłał mi żadnego obrzydliwego zdjęcia, jakby kurcze mam z nim kontakt bardzo długo i był strasznie uprzejmy. Za każdym razem, kiedy z nim pisałam, dbał o mnie, troszczył się. Serio pomagał mi z każdym najmniejszym problemem.

Oczywiście możecie się ze mną nie zgadzać - tylko mówię, jak wygląda sytuacja z mojej perspektywy, bo jednak mam też kontakt z Leksiem, więc raczej, jeżeli pisze tak do innych dziewczyn, do mnie też by raczej tak pisał.

W skrócie

Znajoma Leksia uważa, że wymiana softów i nudesów była z dwóch stron i za obopólną zgodą. Dziewczyna, według Natalii, miała pisać, że ma 17 lat. Ponadto jej zdaniem inne wiadomości od dziewczyn mają być sfałszowane - gdyż laski mają lgnąć do fejmu.

Na rozwiązanie sprawy musimy poczekać. Ani Leksiu, ani nikt z Team X nie odniósł się jeszcze do sprawy.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 63
  • emoji ogień - liczba głosów: 29
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 193
  • emoji smutek - liczba głosów: 34
  • emoji złość - liczba głosów: 127
  • emoji kupka - liczba głosów: 57
Zancia123,zgłoś
Dla mnie wina nie leży po jednej stronie obie strony są winne Nie ma co hejtować Leksia czy tej dziewczyny ''dziewczynki" No ona i on zawalili muszą teraz jakoś dojść do porozumienia i tyle pewnie nikt z nich nie chciał żeby ta sytuacja tak wyglądała jak wygląda teraz. Z jednej strony dziewczyna też mogła powiedzieć ile ma lat po czym jak leksiu pisał już coraz intywniejsze wiadomości a nie ciągnąć to dalej... Dla mnie jest najważniejsza sprawiedliwość ❤ Pozdrawiam cieplutko wszystkich których to przeczytają 😉😉
Odpowiedz
8Zgadzam się2Nie zgadzam się