Influencerka kopnęła psa

Influencerka z radością kopnęła psa. "Przepraszam urażonych"

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Instagram, Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,04.12.2022 14:00

Influencerka Kajal Kiran opublikowała na Instagramie bulwersującą relację. Na nagraniu widzimy, jak kobieta kopnęła psa, po czym roześmiała się. Kiedy internauci ją skrytykowali, wydała kuriozalnie brzmiące przeprosiny. O co tu chodzi?

Kajal Kiran jest indyjską influencerką, którą na Instagramie obserwuje ponad 126 tys. fanów. Kobieta udostępniła w relacji filmik, na którym widać, jak kopnie psa. Zachowanie influencerki spotkało się z krytyką obrońców praw zwierząt i użytkowników mediów społecznościowych.

Mimo że kobieta usunęła relację, film w wielu kopiach krąży w internecie. Na nagraniu widzimy, jak kobieta podchodzi do psa, sugerując, że w dłoni trzyma smakołyk. Kiedy zwierzę podchodzi blisko do influencerki, Kiran kopie je w kark. Pies ucieka z piskiem, a kobieta klaszcze i śmieje się do operatora. Film trwa dziewięć sekund.

Influencerka z uśmiechem kopnęła psa

Klip dotarł do wielu obrońców praw zwierząt. Założyciel indyjskiej organizacji charytatywnej Save a Stray Vidit Sharma skomentował sprawę na Twitterze: "Jak można być tak niewrażliwą na dusze, które nie potrafią mówić". Internauci zorganizowali się, aby zgłosić konto influencerki za znęcanie się nad zwierzętami.

trwa ładowanie posta...

Kajal Kiran: "Przepraszam urażonych"

Kiran postanowiła wrócić do łask internetowej społeczności w absurdalny sposób. Do dnia wybuchu afery z psem publikowała treści humorystyczne i lifestyle'owe. Kiedy wyszło na jaw, że znęca się nad zwierzętami, opublikowała dwa filmy, na których karmi psy na ulicy.

"Wybaczcie, przyjaciele. Popełniłam nieświadomie duży błąd. Kocham zwierzęta, sama posiadam dwa psy. W komentarzach pisaliście, że jeśli się ich boję, to dlaczego roześmiałam się na nagraniu. Prawda jest taka, że jeden z psów o imieniu Mannu sprawiał mi dużo kłopotów. Znęcałam się nad nim, dlatego wybuchłam śmiechem. Przepraszam, jeśli poczuliście się urażeni" - napisała Kiran na Instagramie.

Influencerka kopnęła psa
Influencerka kopnęła psa (Instagram)

Kary za okrutne traktowanie zwierząt w Indiach są skandalicznie niskie. Za pierwsze tego rodzaju wykroczenie można dostać grzywnę w wysokości do 50 rupii, czyli ok. 2,75 złotych.

Źródło: Insider

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 13
  • emoji kupka - liczba głosów: 1