Natasha Crown

Influencerka twierdzi, że przez swoje ogromne pośladki nie może znaleźć miłości

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Natasha Crown
Anna RusakAnna Rusak,15.02.2022 15:43

Poszukiwanie miłości utrudniają jej ogromne pośladki. Influencerka, która kocha swoją pupę, nie może znaleźć mężczyzny, który również obdarzyłby ją podobnym uczuciem.

Znalezienie miłości nie jest najłatwiejszą częścią życia i myślę, że wszyscy możemy się z tym zgodzić. 27-letnia influencerka Natasha Crown coś o tym wie. Dziewczyna za swoje niepowodzenia obwinia… pośladki.

Crown twierdzi, że są zbyt duże dla mężczyzn - ci po prostu się ich boją. Szwedka niedawno wzięła serialu w serii "Hooked on the Look", w której przekonała się, że niestety nawet randka w ciemno nie jest w stanie złamać jej złej passy.

I Love My Supersized Booty - But Will My Blind Date? | HOOKED ON THE LOOK

Z ogromnym tyłkiem w poszukiwaniu miłości

Natasha przeszła już pięć zabiegów brazylijskiego podnoszenia pośladków. To operacja, która zyskała na popularności przez Kim Kardashian. Wiele kobiet chciałoby mieć po prostu tak krągłe pośladki jak ona i z tego względu decydują się na taki ruch.

Niestety, jak widać po przykładzie Crown, nie gwarantuje on szczęścia w miłości. Dziewczyna przyznała w wywiadzie, którego udzieliła "Truly", że od siedmiu lat nie jest w związku. Wszystko przez jej "duży tyłek" i "ekstremalną osobowość". Jej niesamowite usposobienie i wygląd po postu przerażają potencjalnych partnerów.


To przerażające dla mężczyzn. Dostają moją osobowość, potem moje ciało, a do tego całą resztę. To dla nich zbyt duże doświadczenie.

- NYpost
trwa ładowanie posta...

Kocha siebie, swój tyłek i nie zamierza przestać szukać miłości

Crown się jednak nie poddaje, po ostatniej porażce otrzepała już serce i tyłek, by ruszyć w poszukiwaniu kogoś nowego. Nie planuje jednak zmniejszać swoich krągłości, wręcz przeciwnie. Dziewczyna zamierza poddać się kolejnym zabiegom, by kiedyś stać się kobietą z największym tyłkiem na świecie. Do tej pory na operacje wydała już 150 000 dolarów.

Otwarcie przyznaje, że kocha swój tyłek i nikogo nie będzie przepraszała za jego wygląd. Dodajmy, że influencerka poddała się też innym zabiegom kosmetycznym. Ma np. wypełniona usta, ale to pupa jest jej ulubioną częścią ciała.


Po prostu uwielbiam poczucie, jakie daje duży tyłek. Kiedy idę, czuję wszystkie jego podrygi i zaczynam być napalona na samą siebie. Myślę, że to najlepsze uczucie. Mój tyłek sprawia, że ​​czuję się seksowna i silna.

- Sun

Cóż, pozostaje nam wierzyć, że dziewczyna kiedyś znajdzie kogoś, kto pokocha ją i jej tyłek w takim samym stopniu. Najważniejsze jednak, że sama go akceptuje i nie próbuje się zmienić dla kogoś innego.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Truly, Nypost, Sun

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 311
  • emoji smutek - liczba głosów: 92
  • emoji złość - liczba głosów: 28
  • emoji kupka - liczba głosów: 108
Piękna,zgłoś
Wygląda jak wygląda ale przy okazji też strasznie sympatyczna jest, uśmiechnięta, fajna kobietka.
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się
Usta,zgłoś
Nie tylko tyłek ma pokaźny ale też i usta 💋
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Czarna39,zgłoś
Wcale się nie dziwię 🤔
Odpowiedz
6Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 5