Tinder

Tinder wprowadza opcję randek w ciemno. Wszystko przez gen Z

Źródło zdjęć: © Tinder, Canva
Anna RusakAnna Rusak,11.02.2022 13:44

Na Tinderze będziecie dostępna nowa opcja randkowania. Randki w ciemno mają trochę ożywić społeczność i wprowadzić nutę nostalgii.

Niedawno Tinder wprowadził innowacje, dzięki której można wybierać swojego partnera/parterkę/partnercze wraz z przyjaciółmi. Teraz proponuje coś jeszcze bardziej odświeżającego. Postanowił odkopać i zrewolucjonizować randki w ciemno.

Tak, tak, dobrze czytacie. Teraz w aplikacji będzie można randkować w ciemno, dokładnie tak, jak kiedyś. Tylko że zamiast stolika w kawiarni i zawiązanych oczu, będziecie mieli do dyspozycji bardzo intrygujące pytania w apce.

trwa ładowanie posta...

Jak będą wyglądały Tinder randki w ciemno?

Nie będziecie mogli po prostu bezmyślnie przesuwać zdjęć osób, którymi jesteście zainteresowani. Opcja randek w ciemno stawia na osobowość. Oznacza to oczywiście, że na początku nie zobaczycie osoby, z którą będziecie pisali. Dopiero jeśli po rundce pytań, stwierdzicie, że: "to jest to" i wspólnie się sparujecie, apka pokaże wam też zdjęcia osoby, z którą pisaliście.

W decyzji mają pomagać użytkownikom pytania. Nie wiadomo, czy będzie można np. zapytać typa, czy też jest "Oszustem z Tindera", ale apka pozwoli sprawdzić np. co sądzimy o zakładaniu tej samej koszulki parę razy bez prania.

trwa ładowanie posta...

Po co to wszystko?

Cała akcja ma być odpowiedzią na zapotrzebowania generacji Z. Zetki podobno bardzo chciałyby spróbować takiej formy randkowania, ale nie za bardzo wiedzą, jak się do tego wszystkiego zabrać. Tutaj pojawia się Tinder ze swoimi pytaniami i ratuje ich z tej randkowej opresji. 

Twórcy mają nadzieję, że randki w ciemno wprowadzą odrobinę nostalgii i trochę ożywią użytkowników. W Stanach Zjednoczonych już można testować nowe możliwość Tindera. W pozostałych krajach aktualizacja powinna pojawić się w przyszłym tygodniu. 

Źródło: Nypost.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1