High League 5: walka Mai Staśko i Maszy oraz reklama OnlyFans

High League 5: Masza po przegranej z Mają Staśko reklamuje OnlyFans

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,12.12.2022 14:30

Na ostatniej gali High League 5 Masza Graczykowska stoczyła walkę z Mają Staśko. Została znokautowana w pierwszej rundzie. Co zrobiła po walce? Zareklamowała swój profil na OnlyFans.

W minioną sobotę - 10 grudnia - odbyła się gala High League 5, gdzie walczyły takie sławy jak m.in. Mateusz Murański, Natsu czy Maja Staśko. Ta ostatnia stoczyła pojedynek z byłą przyjaciółką Fagaty - Maszą Graczykowską. Co z tego wyszło? Nie powiedziałbym, że była to równa walka.

High League 5. Walka Mai Staśko i Maszy Graczykowskiej

Na tę walkę czekali najpewniej zagorzali twitterowicze oraz ci, którzy kibicują znanej aktywistce i feministce Mai Staśko. Problem w tym, że walka była niesamowicie jednostronna. Masza przegrała TKO w pierwszej rundzie. I to w pierwszych sekundach.

"Osoba trenująca sport od dziecka vs osoba, która unikała wf-u w szkole. Maja Staśko bije słabszych dla pieniędzy" - podsumował walkę Mai Staśko twitterowicz.

trwa ładowanie posta...

Dalsza część walki to… Masza nie wiedziała, jak pokazać swoją gotowość do walki. Chociaż warto przyznać, że mogła zapomnieć tego w przypływie emocji.

trwa ładowanie posta...

"Masza zero szacunku do widzów. Jak wychodzisz do walki to pójdź chociaż na 10 treningów, a nie przewracaj się o własne nogi. Żenada" - opisuje walkę Mateusz Spysiński.

trwa ładowanie posta...

"Bywały beznadziejne i bezsensowne zestawienia, ale Staśko vs. Masza, to absolutny numer jeden. To aż ciężko się oglądało…" - dodał Revo.

trwa ładowanie posta...

Reasumując: Masza dostała ostry wpiernicz. Na Twitterze internauci zauważyli inne problemy walki z Mają.

Staśko vs. Masza. Walka powinna była się skończyć szybciej?

Internauci szybko podchwycili moment, gdy Maja biła od tyłu Maszę, która nawet się  zbytnio nie broniła. Wiele osób twierdzi, że sędzia powinien przerwać walkę szybciej:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Według Mai, żaden z ciosów nie był w tył głowy, a w boki:

"Grad lekkich ciosów pozwala szybciej zakończyć walkę i nie naraża zdrowia przeciwniczki 😊 żaden nie był w tył głowy, wszystkie były w boki" - przekazała Maja, teraz już z wynikiem 2-0 we freak fightach.

trwa ładowanie posta...

Masza po ekspresowej przegranej zareklamowała… profil na OnlyFans

Tak, ten OnlyFans gdzie znajdziemy influencerki, które sprzedają swoje pikantniejsze zdjęcia za kilkanaście złotych miesięcznej subskrypcji. I jej przegrana stała się idealnym miejscem (według niej?), aby zareklamować swoje nowe konto.

trwa ładowanie posta...

Jest jeden problem z OnyFans Maszy. Jak zauważył m.in. NitroZyniak, opis konta został przekopiowany 1:1 z konta innej popularnej (i kontrowersyjnej) influencerki Mrs Honey. Całkiem przypadkowo poprzedniej przeciwniczki Staśko:

trwa ładowanie posta...

Tak, kopia notki o prawach autorskich, brawo!

trwa ładowanie posta...

Wcześniej wspomniany Revo podsumował jej zachowanie w jednym zdaniu:

"I jeszcze ta żenująca reklama po przegranej…" - opisał.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 6