harry styles
Jak kupować bilety i nie osiwieć? Lifehacki, które mogą ci pomóc
Sylwia Kwiecień, Harry Styles koncert Polska

Harry Styles "Love on Tour" w Polsce. Czemu przerwał koncert?

Źródło zdjęć: © Sylwia Kwiecień, TikTok, bileavsky, zapsmind
Anna RusakAnna Rusak,19.07.2022 13:30

Harry Styles w końcu pojawił się w Polsce. Jego koncert na TAURON Arenie zachwycił fanów, a my zebraliśmy dla was najlepsze momenty z występu byłego członka One Direction. Dlaczego w pewnym momencie Harry Styles przerwał koncert?

Harry Styles w końcu zawitał do Polski. Fani musieli na ten koncert czekać ponad dwa lata. 18 lipca były wokalista One Direction w końcu wystąpił w Krakowie na scenie TAURON Areny.

Jeśli widzieliście jakiekolwiek filmy z poprzednich występów artysty z tej trasy, to wiecie, czego fani mogli się spodziewać. Czym Harry Styles zaskoczył publiczność na koncercie w Krakowie podczas wykonywania piosenek z albumu "Harry's House"?

Koncert Harry’ego Stylesa i tęczowe akcenty

Oczywiście, jak to bywa na koncertach Harry’ego Stylesa, nie mogło zabraknąć tęczowych akcentów. Artysta podczas każdego o wystąpienia biega po scenie z tęczową czy błękitno - biało - różową flagą. Przypomnijmy, że ta druga ma reprezentować osoby transpłciowe.

Polski koncert Harry’ego Stylesa pod tym względem oczywiście nie był wyjątkiem. Na szczególną uwagę zasługuje jednak moment, w którym ktoś z widowni rzucił w stronę artysty boa zrobione z tęczowych kuleczek. Harry łapie je w naprawdę mistrzowskim stylu.

trwa ładowanie posta...

Harry Styles na koncercie w Krakowie śpiewa "sto lat"

Tym razem Styles nikogo nie wyoutował, a zdarza się to bardzo często. Ale za to zaśpiewał z tłumem "Sto lat" dla Karoliny. Okej, może bardziej dyrygował śpiewającymi fanami, ale jest w tej roli naprawdę słodki.

trwa ładowanie posta...

Styles w trakcie występu bardzo dba o samopoczucie publiczności. Nie, nie mam tu na myśli tylko uśmiechania się i odpowiadania, że też nas kocha. Dla Harry’ego bardzo ważne jest zdrowie i bezpieczeństwo fanów, więc gdy tylko zobaczy, że ktoś się gorzej poczuł, zatrzymuje występ.

trwa ładowanie posta...

Harry Styles na koncercie rzuca kwiatami

Jak to zazwyczaj podczas koncertów bywa, fani rzucają na scenę wiele przedmiotów. Jedna z osób postanowiła podarować Harry’emu bukiet kwiatów. Styles najpierw tańczył w trakcie wykonywania "Cinema" z podarunkiem, a potem rzucił bukietem w stronę publiczności. Złapała go mała dziewczynka. Serio, ten widok roztapia serce.

trwa ładowanie posta...

Jeśli spojrzeć na tweety, to koncert Harry’ego chyba nie miał żadnych wad. Podczas śpiewania "Kiwi" zatrzymał występ i stwierdził, że jesteśmy 7/10, ale miejmy nadzieję, że Harry Styles jednak szybko do nas wróci!

Patrząc tego wieczoru na Stylesa, tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że jest on trochę już wymierającym gatunkiem gwiazdy. Bo ciężko mi wymienić kogoś przed trzydziestką w światowym popie czy rocku, kto tak jak on każdym swoim gestem i zarazem niesamowitym entuzjazmem wywołuje taką euforię u swojej publiczności. Jego chłopięcy urok w połączeniu z dobrym śpiewem okazuje się dość efektywną kombinacją. Widać też jak na dłoni, że Styles wzoruje się na Micku Jaggerze, Davidzie Bowie'm czy The Beatlesach. To akurat trzeba szanować.

- Gwiazdy WP
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: TikTok, Gwiazdy WP

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Komentarze (0)
arrow
Wykłady z Harry'ego Stylesa i Beyoncé? Na tych uczelniach są naprawdę