muzyka
Mata wypuścił dwa nowe utwory: "</3" i ":(". Raper ma złamane serce?
Sobel zakończył swój koncert po 20 minutach xD

Fani wściekli na Sobla. Raper dał 20 minut koncertu i... zakończył go: "To było 100% mnie dzisiaj"

Źródło zdjęć: © Instagram, TikTok, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,17.09.2021 12:28

Ile może trwać dobry koncert? Kilka godzin? Aż artysta wyczerpie wszystkie dobre kawałki? Ostatni koncert Sobela trwał… 20 minut, bo raper "się nie czuł" i wszystkich olał.

bGxPxJYj

Coś w ostatnich tygodniach jest głośno o Soblu. To ten polski raper, który m.in. obrażał swoją byłą przy setkach ludzi na koncercie, czy wyrzucił fana, mówiąc przy tym "zawijaj stąd, p*dale j*bany". Taak - wygląda na to, że artysta zaczyna kreować się w oczach fanów na chama i prostaka.

Czarę goryczy przelał ostatni koncert artysty w Ostródzie

Cytując jednego z adminów facebookowej strony DREJK:

bGxPxJYl

"Wczoraj w Ostródzie odbył się jego koncert, ludzie płacili 80 zł licząc na dobre nieprzerwane show 😉 a co dostali? 20 minut koncertu, który wyglądał tak, że sobel powiedział kilka słów, a resztę leciała za niego publika, następnie 15 minut kazał opowiadać ludziom z widowni żarty, po czym powiedział, że zawiódł się na nich, bo miał słaby humor i mu go nie poprawili XD! No i zakończył w tym momencie koncert mówiąc "To było 100% mnie dzisiaj, jest mi przykro" i zszedł ze sceny 🧐"

trwa ładowanie posta...

Jeżeli zagłębimy się w całą sprawę, to... dokładnie tak było: Sobel zagrał 20-30 minutowy koncert, gdzie wykonał kilka piosenek (według niektórych z playbacku), po czym rzucił kilka słów i zakończył całe przedstawienie.

bGxPxJYn

Wstęp na koncert miał kosztować od 70 do 100 złotych, także nie było to tanie przedsięwzięcie. Poza tym wydarzenie było ostro hype’owane - a wyszło nudno i źle. Miało być "90 minut", a zakończyło się na kilkunastu minutach playbacku i chodzenia po scenie.

Jak podaje portal CGM, artysta przed zejściem ze sceny, miał powiedzieć następujące słowa:

To było 100% mnie dzisiaj. Jest mi przykro. Mówię to publicznie, bo nie jest mi wstyd za to. Mam wy***ane w te tiktoki, zaraz będzie, że „Sobel odpi***ala na koncertach”, bo k***a nie mam siły. Ludzie, to co dzieje się u mnie, dzieje się u mnie i nikt tego nie widzi. Chciałem przeprosić moich prawdziwych fanów. Ja naprawdę jestem dla was

Jak fani opisują całą sprawę?

"Zachowywał się tak, jakby nie chciał tam być" - relacjonuje na TikToku jedna z uczestniczek koncertu:

trwa ładowanie posta...

Po aplikacji krąży masa urywków z Ostródy, gdzie… no jest ciekawe:

bGxPxJYt
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Sobel koncert

Co się stało?

Nie wiemy, co tak naprawdę zaszło. Z relacji innych osób wiadomo, że Sobel przed koncertem miał masę energii, cieszył się i zachęcał do przyjścia. A już podczas wydarzenia… coś musiało się zmienić. Nikt, oprócz samego artysty, nie wie, co.

bGxPxJYu

Ale kaman, z drugiej strony uczestnicy mogą czuć się zawiedzeni. Raper nie podał żadnego uzasadnienia dla swojego zachowania. Może stało się coś ważnego czy dramatycznego, o czym dowiedział się tuż przed koncertem?

W takim momencie najlepszą opcją byłoby po prostu odwołanie całego wydarzenia i zwrócenie ludziom kasy. Każdy oczekiwał dobrej zabawy, a wyszło okropnie. Gdy Kanye West dowiedział się o tym, że Kim została obrabowana w Paryżu w 2016 roku, przynajmniej przeprosił fanów, po czym wybiegł ze sceny:

Kanye West Stops Concert Rushes Off Stage After Kim Was Robbed In Paris

A Sobel po prostu odszedł, bo… nikt nie wie. Jeżeli fani poznaliby powód, to wszystkim byłoby o wiele łatwiej. W tym momencie masę osób ma poczucie, zmarnowanych kilkudziesięciu złotych na półgodzinym słuchaniu karaoke. A to już nie jest okej.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Young Leosia się skończyła? "Crowd" zbiera fatalne komentarze