Pleasing Harry Styles

Harry Styles i nowa linia kosmetyków Pleasing. Czas na makijaż

Źródło zdjęć: © Harry Styles, Instagram, Pleasing
Anna RusakAnna Rusak,28.09.2022 13:00

Harry Styles ma własną markę beauty o nazwie Pleasing. Właśnie ogłosił, że pod koniec września wypuści kolekcję produktów do makijażu, która powstała we współpracy z projektantem mody. Jakie produkty naszykował dla nas Styles?

Fani Harrego Stylesa raczej nie będą zaskoczeni, ale może nie wszyscy wiedzą, że artysta poza muzyką i graniem, zajmuje się też kosmetykami. To ostatnie wychodzi mu znaczenie lepiej niż drewniany występ w "Nie martw się kochanie".

Styles właśnie ogłosił, że jego marka beauty Pleasing niedługo wypuści nową linię kosmetyków. Tym razem zdecydował się na współpracę z projektantem mody.

Harry Styles i jego marka kosmetyczna Pleasing

Miłość Stylesa do grania z kulturowymi konwencjami dotyczącymi ubioru i makijażu jest dla fanów oczywista. Nie wszyscy są f wielbicielami jego stylizacji w sukienkach i pomalowanych paznokciach, ale na szczęście sam Styles zupełnie się tym nie przejmuje i dalej rozwija pasje.

trwa ładowanie posta...

W zeszłym roku miłość do branży beauty artysta zamienił w markę kosmetyczną - Pleasing, która do tej pory koncentrowała się głównie na kolekcji oryginalnych lakierów do paznokci oraz produktach do pielęgnacji skóry. Teraz ma się to zmienić.

Pleasing Stylesa z nową kolekcją

Harry Styles w najnowszej kolekcji marki Pleasing postanowił połączyć dwie miłości - modę i makijaż. 27 września marka ogłosiła, że tym razem produkty powstały przy współpracy z projektantem mody Marco Ribeiro. Artysta znany jest z łączenia geometrycznych kształtów z jaskrawymi kolorami. Możecie więc spodziewać się naprawdę żywej palety kolorów.

trwa ładowanie posta...

Zmienia się jednak nie tylko podejście do kolekcji. Tym razem po raz pierwszy dostaniemy do Stylesa również kosmetyki do makijażu. Pleasing w nowej linii zaoferuje nam pudry, wielofunkcyjne cienie do powiek i pomadki oraz (oczywiście) wyjątkowe odcienie lakierów do paznokci.

"Ta współpraca kontynuuje naszą misję, łączącą radosne doświadczenia i pobudzające produkty, i koncentruje się na intensywnych pigmentach oraz oferuje pierwszą podróż Pleasing w krainę makijażu. Produkty znajdujące się w całej kolekcji PleasingxMarco Ribeiro to wynik stykania się wspólnych punktów kreatywności, które dopasowują barwną wizję Ribeiro do naszej" - czytamy na Instagramie marki.

Kolekcja Pleasing x Marco Ribeiro będzie dostępna od 29 września i znajdziecie ją na stronie marki. Niestety nie wiadomo, czy którykolwiek sklep w Polsce zdecyduje się na dystrybucję produktów makijażowych Stylesa. Skoro jednak Selena Gomez ze swoim Rare Beauty przyjęła się w Sephorze, może i kiedyś zagości tam Pleasing?

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2