moda
Drag queen w kampanii znanej marki. Firma tłumaczy, że nie jest dla hejterów
Harry Styles, Gucci HA HA HA

Harry Styles zaprojektuje kolekcję Gucci. Gucci Ha Ha Ha ma walczyć ze stereotypami na temat mężczyzn

Źródło zdjęć: © YouTube, canva, gucci, harry styles, twitter
Anna RusakAnna Rusak,22.06.2022 12:45

Harry Styles stworzył nową kolekcję we współpracy z marką Gucci. Gucci Ha Ha Ha jest pochwałą przyjaźni i redefiniuje pojęcie męskiej mody. Spodoba się wszystkim, którzy kochają styl Stylesa.

Każdy, kto choć trochę zna Harry’ego Stylesa, wie, że artysta kocha modę. Jego stylizacje są naprawdę wyjątkowe i często przełamują schematy, a sam artysta od dawna współpracuje z wieloma markami modowymi.

Jesienią premierę będzie miała nowa kolekcja Gucci HA HA HA, którą Harry Styles zaprojektował z Alessandro Michelem. Jej inspiracją jest przyjaźń.

Jak Harry Styles zaczął współpracę z domem mody Gucci?

Co ciekawe, panowie znają się już jakiś czas, a połączyła ich oczywiście miłość do mody. Alessandro Michele w rozmowie z magazynem "Vogue" przyznaje, że początkowo był dość negatywnie nastawiony do Stylesa. Dopiero gdy zobaczył jego strój, zmienił zdanie na temat wokalisty.


Kiedy po raz pierwszy spotkałem Harry'ego, właśnie rozpoczynał solową karierę solową, a ja zaczynałem [pracę] w Guccim. Styles wybrał strój na jeden ze swoich występów i poprosił o spotkanie. Miałem go zlekceważyć, bo nie miałem czasu na spotkanie i myślałem, że jest jakimś nowym wokalistą z boysbandu. Potem jednak przyszedł na spotkanie ubrany w bajeczny płaszcz ze sztucznego futra i po prostu go pokochałem. Tak zaczęła się nasza przyjaźń.

trwa ładowanie posta...

Skąd wzięła się nazwa kolekcji Gucci HA HA HA?

Jak widać, panowie dość dobrze dogadują się w kwestii mody, czego efektem jest oczywiście nowa kolekcja Gucci HA HA HA. Harry i Alessandro od czasu tego pierwszego spotkania często rozmawiali. Właśnie te konwersacje zaowocowały nazwą całej kolekcji.

Rozmowy Stylesa i Michele'a często kończyły się pozdrowieniem "Ha Ha Ha". Panowie wymyślili ten zwrot, łącząc swoje inicjały i nawiązując do śmiejącego się emoji. Właśnie ten sposób najczęściej kończą swoje wiadomości.

trwa ładowanie posta...

Jak będzie wyglądała kolekcja Harry’ego Stylesa Gucci HA HA HA

Jeśli znacie Harry’ego, to wiecie, że artysta lubi przekraczać przyjęte granice w modzie i nie boi się ani pomalowanych paznokci, ani sukienek. Nie inaczej będzie z tą kolekcją. Gucci Ha Ha Ha ma redefiniować pojęcie męskości.

Znajdziecie w niej i koszule z perłowymi guzikami, i dwurzędowe płaszczce. W kolekcji pojawią się nawet pidżamy czy koszulki do gry w kręgle. Całość jest mieszanką mody lat 70. i stylu boho, a panowie chcieli, żeby była w stylu vintage. Poza tym oczywiście nie może w niej zabraknąć różnych zabawnych, dziecięcych wzorów. Jeśli więc marzy wam się żółty garnitur w kratkę z wiśniami i barankami, to kolekcja Gucci HA HA HA jest dla was.

trwa ładowanie posta...

Trzeba przyznać, że gdy się ją przegląda, zdecydowanie czuć w niej ducha Harry’ego Stylesa. Przypomnę jeszcze może, że Gucci HA HA HA nie jest pierwszą współpracą artysty z marką. Cztery lata temu pojawiła się kampania Gucci z jego udziałem.

Gucci Men's Tailoring campaign: Harry Styles

Źródło: Vogue

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Gucci, Burberry, Moschino. Jak wymawiać nazwy marek modowych?