selena gomez
Selena Gomez o swojej przygodzie z Dinseyem: "Nie wiedziałam, co robię"
Selena Gomez strój kąpielowy lato

Ciałopozytywna Selena Gomez. Tak powinno wyglądać ciało w kostiumie kąpielowym

Źródło zdjęć: © selena gomez, tiktok
Anna RusakAnna Rusak,05.08.2022 17:00

Selena Gomez ma ważne przesłanie na lato. W krótkim filmie pokazuje, jak ciała i brzuchy powinny wyglądać w kostiumach kąpielowych. Sprawdźcie, czy spełniacie jej standardy.

Selena Gomez, piosenkarka i aktorka, która była offline przez cztery lata, wróciła do sieci w wielkim stylu. Gwiazda aktywnie działa na TikToku.

Na profilu piosenkarki pojawił się film, w którym Selena pokazuje, jak powinno wyglądać ciało w kostiumie kąpielowym. Spokojnie, na pewno każdy z was sprosta jej wymaganiom.

Ciałopozytywna Selena Gomez w stroju kąpielowym

Selena Gomez znana jest ze swojego ciałopozytywnego podejścia. Przypomnijmy, że piosenkarka zajmowała się nawet projektowaniem strojów kąpielowych, które miały pokazywać, że wszystkie ciała "zasługują" na bikini.

trwa ładowanie posta...

Nie do wszystkich docierają takie przesłania. Wystarczy sobie przypomnieć hejt, który spadł na Donnę D'Errico, gdy pokazała swoje dojrzałe ciało w bikini. Na szczęście Gomez nie zawodzi i nieustannie nam przypomina, że ciało w kostiumie kąpielowym przede wszystkim powinno czuć się dobrze.

W najnowszym TikToku przekazuje: brzuch w bikini ma się czuć swobodnie. Gdy głos z nagrania, każe jej go wciągnąć, Gomez mówi: - Niczego nie wciągam, do chole*y. Prawdziwe brzuchy, ku*wa, wracają, ok?

trwa ładowanie posta...

Selena Gomez ma rację: każde ciało zasługuje na kostium kąpielowy

Tak, to może być dla niektórych szokiem:  rozmiar zero to nie jest już żaden wyznacznik piękna. Wszystkie rozmiary i kształty naszego ciała są "idealne".

Brzuch w kostiumie kąpielowym może być płaski, wystający, wzdęty. Może mieć rozstępy i blizny. Jest piękny dokładnie w takiej formie, w jakiej jest. Przy okazji przypominam o  akcji hiszpańskiego rządu na lato. Naprawdę każde ciało jest wystarczająco dobre na plaże i warto o tym nieustannie przypominać.

trwa ładowanie posta...

Źródło: TikTok

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 70
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 11
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 13
Komentarze (0)
arrow
Selena Gomez krótko do hejterów: "Kocham swoje ciało". Poszło o strój bikini