lifestyle
Cena garażu w Mikołajkach powala. "Niemiec tego nie zrozumie"
Chrishell Stause

Gwiazda programu Netfliksa spotyka się z niebinarne piosenkarko i chce być "pomostem zrozumienia"

Źródło zdjęć: © Chrishell Stause, Instagram.com
Anna RusakAnna Rusak,11.05.2022 17:00

Chrishell Stause, gwiazda programu Netflixa "Selling Sunset", wyznała, że związała się z nową osobą. Niebinarne piosenkarko G Flip jest jej nową miłością. Co na to jej były partner - Jason Oppenheim, z którym rozstała się, bo mężczyzna nie chciał mieć z nią dzieci?

Jeśli macie Netflixa to pewnie nie raz minął wam gdzieś zwiastun "Selling Sunset". To amerykańskie tv show, które koncentruje się na rynku nieruchomości w LA i śledzi życie osobiste grupy agentów.

W jednym z ostatnich odcinków mogliśmy powrócić do historii Chrishell Stause i Jasona Oppenheima - szefa Oppenheim Group. Para rozstała się w grudniu, a teraz Stause na swoich social mediach dzieli się historią nowej miłości. Jej partnerczem jest teraz niebinarne piosenkarko.

Chrishell Stause i niebinarne piosenkarko

W piątym sezonie "Selling Sunset" mogliśmy śledzić romans miedzy Chrishell Stause i Jasonem Oppenheimem. Jednak po siedmiu miesiącach randkowania para rozeszła się. Oppenheimem w przeciwieństwie do Stause nie chciał mieć dzieci. Ta kwestia, mimo tego że para naprawdę się kochała, doprowadziła do rozpadu ich związku.

Selling Sunset Season 5 | Official Trailer | Netflix

Okazuje się jednak, że Chrishell już spotyka się z nową osobą. Podczas specjalnego odcinka "Selling Sunset" mogliśmy się dowiedzieć, że Stause randkuje teraz z G Flip - niebinarne piosenkarko.

Ta wiadomość naprawdę zaskoczyła zarówno fanów serii, jak i pozostałe osoby występujące z Chrishell w programie. Celebrytka postanowiła więc w swoich social mediach opowiedzieć trochę więcej o swoim nowym związku.

Selling Sunset Season 5 | Jason Spills The Tea On His Emotional Breakup With Chrishell | Netflix

Chrishell Stause chce być "pomostem zrozumienia"

W filmie wyjaśniła, że G Flip jest osobą niebinarną i używa zaimków "oni". Rozumie, że dla wielu jej fanów może być to coś nowego i niezrozumiałego, ale ona po prostu się zakochała. Przyznaje, że w piosenkarko pociąga ją "męska energia" i nie obchodzi jej to, w jakiej formie fizycznej się ona przejawia.


Wiem, że niektórzy z was tego nie zrozumieją lub się z tym nie zgodzą, ale mi w tym wszystkim chodzi przede wszystkim o tę osobę, o jej serce. Tak, każdego z nas coś pociąga. Mnie pociąga mnie męska energia. I nie obchodzi mnie w jakiej fizycznej formie się ona objawia.

- Chrishell Stause
trwa ładowanie posta...

Stause dodała też, że chciałaby być "pomostem" między osobami, które nie rozumieją, czym jest niebinarność. Gwiazda "Selling Sunset" odwołuje się też do związku z Jasonem Oppenheimem i stwierdza, że: "To nie umniejsza temu, jak bardzo nawzajem się kochamy - Jason i ja". Zaznacza też, że oboje chcą dla siebie po prostu szczęścia.


Z pewnością jest o wiele więcej wykwalifikowanych ludzi, którzy powinni wypowiadać się w tym temacie, ale może to ja mogę być pomostem dla tych z was, którzy są otwarci na zrozumienie [niebinarności].

- Chrishell Stause

Stause uspokaja swoich fanów po związku z niebinarne piosenkarko

Na sam koniec uczestniczka "Selling Sunset" dodaje, że teraz jest naprawdę szczęśliwa i cieszy się życiem. Wyraża też nadzieję, że fani przyjmą tę wiadomość z "otwartymi głowami", ale zrozumie, jeśli tak się nie stanie.

Więc w tej chwili cieszę się życiem. Jestem naprawdę szczęśliwa. Nie musicie się o mnie martwić. Mam nadzieję, że jeśli to wszystko jest dla was zagmatwane, zostaniecie w pobliżu i zachowacie otwarty umysł. Myślę, że to piękna sprawa. Jeśli jednak się na to nie zdecydujecie, to też to zrozumiem. Ja jestem szczęśliwa i mam nadzieję, że wy także. Przesyłam dużo miłości.

- Chrishell Stause
trwa ładowanie posta...

Co z dzieckiem?

Trzeba sobie tu jednak zadać jedno ważne pytanie - skoro Stause rozstała się z Jasonem przez to, że ten nie chciał mieć z nią dziecka, to jak zamierza "osiągnąć ten cel" z niebinarne piosenkarko? Możliwe, że teraz zdecyduje się na adopcję.

Cóż, jak widać jednak miłość nie wybiera i trzeba być otwartym na wszystkie możliwości. Trudno się jednak dziwić fanom Stause - w końcu jej decyzja jest dość zaskakująca. Miejmy jednak nadzieję, że cała ta sytuacja otworzy jej społeczność na osoby LGBTQ+.

trwa ładowanie posta...

Źródło: People, evoke.ie, Chrishell Stause IG

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 20
  • emoji smutek - liczba głosów: 6
  • emoji złość - liczba głosów: 9
  • emoji kupka - liczba głosów: 17
Nie mam nic do osób niebinarnych i ich potrzeby zmieniania końcówek i zaimków na neutralne płciowo. Ale autorka tego artykułu dokonuje gwałtu na języku polskim, za nic mając deklinację i fleksję. "Niebinarne piosenkarko" w narzędniku przyjmie formę (z kim? Z czym?) "niebinarnym piosenkarkiem".
Odpowiedz
6like1dislike
Piosenkarko?!
Odpowiedz
3like0dislike
Fdcfdcfd,zgłoś
Ja zakochałem się w koniu Giertychu
Odpowiedz
1like1dislike
Zobacz komentarze: 8
Komentarze (8)
arrow
Ten napój zabije Polaka. Tylko prawdziwy Amerykanin sobie z nim poradzi