Krzyk VI Jenna Ortega

Jenna Ortega w nowym filmie. Jest zwiastun "Krzyku VI"

Źródło zdjęć: © Paramount Pictures, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,10.02.2023 15:00

"Krzyk VI" pojawi się już w marcu w kinach, a w jednej z głównych ról zobaczymy Jennę Ortegę. Czy aktorce "Wednesday" uda się uniknąć śmierci z ręki Ghostface’a? Zwiastun budzi wątpliwości…

Jeśli tęsknicie za Jenną Ortegą na ekranie, obejrzeliście już i "Wednesday", i "Następstwa", to mamy dla was dobre wieści. Aktorka już za miesiąc pojawi się na ekranach kin w nowym filmie, czyli w szóstej części serii slasherów "Krzyk".

W sieci pojawił się zwiastun "Krzyku VI", a fani są zachwyceni pierwszymi ujęciami Ortegi. Może nie wiecie, ale to nie pierwszy występ aktorki w produkcji z tej serii. Kiedy wychodzi szósta cześć "Krzyku"?

Jenna Ortega w "Krzyku VI"

"Krzyk VI" to kolejna część serii, która zaczęła się w 1996 roku. Za produkcję odpowiadają: Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett. Historia opowiada o czwórce ocalałych bohaterów, którzy uniknęli śmierci z ręki Ghostface’a.

Jedną z nich jest właśnie Jenna Ortega. Może tego nie wiecie, ale aktorka "Wednesday" rok temu już wcielała się w rolę Tary Carpenter w filmie "Krzyk", który był sequel pierwszej produkcji z serii. Na ekranie w "Krzyku VI" Ortedze będą towarzyszyli: Melissa Barrera, Mason Gooding, Hayden Panettiere. Do serii powraca również Courteney Cox, znana z "Friednsów" aktorka, która w pierwszej części "Krzyku" grała Gale Weathers.

Scream VI | Big Game Spot (2023 Movie)

"Krzyk VI" zwiastun i zachwyty nad Ortegą

W lutym pojawił się zwiastun "Krzyku VI", w którym możemy zobaczyć pierwsze ujęcia Ortegi. Fani oczywiście są zachwyceni, a biorąc pod uwagę dość pozytywne recenzje "Krzyku" z 2022 roku, czeka nas naprawdę przyjemna rozrywka.

"Jestem naprawdę zachwycona jej talentem, każda grana przez nią postać, wydaje się zupełnie inna i niepowtarzalna. W każdej z nich pokazuje nam zupełnie nowy zakres swoich umiejętności. Kocham ją. Uwielbiam Jennę Ortegę" - pisze użytkowniczka Twittera.

Premiera filmu "Krzyk VI" przewidziana jest na 10 marca 2023 roku, więc naprawdę już niedługo zobaczymy Ortegę podobnie na ekranie. Mamy też sporo czasu, by nadrobić pierwszy występ Jenny w "Krzyku". Wszystkim fanom "Wednesday", których ominęła ta informacja, przypominamy jeszcze, że Netflix już zapowiedział drugą część serialu o przygodach córki rodziny Addamsów.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: PinkNews

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1