Jacob Elordi

Czy Nate z "Euforii" jest gejem? Jacob Elordi odpowiada na wątpliwości fanów

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Materiały prasowe, Jacob Elordi
Anna RusakAnna Rusak,06.03.2022 16:01

Seksualność Nate z "Euforii" jest jedną z bardziej interesujących fanów kwestii. Wszyscy zadają sobie pytania na temat seksualności bohatera. Głos w sprawie zabrał nawet Jacob Elordi.

Wszyscy, którzy widzieli ostatnie dwa odcinki "Euforiiwiedzą, że spektakl Lexi wywołał naprawdę sporo zamieszania. Chyba najbardziej kontrowersyjną i też spektakularną sceną, była ta dotycząca Nate’a.

Uwaga, będą SPOILERY! Mogliśmy w niej zobaczyć Ethana - wcielającego się w sztuce właśnie w rolę Nate’a – w homoerotycznym tańcu w rytm "Holding Out for a Hero" Bonnie Tyler. Z resztą ten fragment, powinien zarysować wam całą sytuację:

Lexi's Play Holding Out For A Hero | Euphoria | HBO Max

Czy Nate jest gejem?

Fani serii bardzo szybko zaczęli dyskutować o seksualności Nate’a. Większość z nich uważa, że Nate jest gejem, ale boi się/nie chce się wyoutować. Aktor postanowił odnieść się do tej kwestii w wywiadzie dla "Variety".

Jacob Elordi twierdzi, że te podejrzenia mogą wynikać z niezbyt dobrych relacji Nate’a z rodziną. Aktor mówi, że "zawsze rozpatruje te sprawy w kategoriach rodzinny" i nie rozpatruje problemów Nate’ pod kątem jego seksualności, ale właśnie przez trudną relację z ojcem Calem.


Zawsze myślałem o tym w kategoriach rodzinnych. Myślę, że kwestia seksualności rodzi się z tego, że Nate nie ma relacji z ojcem lub nie ma takiej relacji z obojgiem rodziców, jaką powinien mieć.

- Variety
trwa ładowanie posta...

Trzeba przyznać, że finał dobitnie to pokazał. Nate w końcu "oddał" swojego ojca policji, a chwilę przed powiedział mu nawet, że jego seks taśmy ogląda od 11 roku życia. W wywiadzie Elordi analizuję też te kwestię i zwraca uwagę na to, że ta sytuacja nie mogła najlepiej wpłynąć na bohatera.


Jego ojciec miał być wzorem do naśladowania, przywódcą i obrońcą, a on widział, jak robi takie rzeczy, widział jak wpływa to na całą rodzinę. Myślę więc, że to logiczne złudzenie lub logiczny strach, że jego ojciec przeniósł "swoje życie" na niego. To moim zdaniem jest jego największą obawą w kwestii seksualności.

- Variety

Cóż, nie da się ukryć, że relacja Nate-Cal jest naprawdę bardzo skomplikowana i też nie ma niczego dziwnego w tym, że Nate nie chce być swoim ojcem. To oczywiście nie wyklucza, że fani mają rację. W końcu bohater może tak bardzo nie chcieć stać się swoim ojcem, że wypiera swoją seksualność. Kto wie, może kolejny sezon jakoś rozjaśni nam tę sytuację.

Variety

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 11