Przymusowy pobór do wojska w 2023 roku i żarty Bunny Marthy

Gwałty w wojsku? Influencerka z OnlyFans żartuje z przemocy seksualnej

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, TikTok, Twtter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,12.12.2022 16:00

Wezwania na ćwiczenia wojskowe dla Polaków z tzw. kategorią A sprowokowały dyskusję na temat ewentualnych nadużyć w wojsku. Dość szybko dyskusja na Twitterze skończyła się serią żartów z przemocy seksualnej. W roli głównej tej dramy występuje Bunny Marthy, znana influencerka z OnlyFans.

Temat wezwań do wojska zawładną nagłówkami na kilka dni. W 2023 roku nawet 200 tys. osób ma dostać wezwanie na ćwiczenia wojskowe. Z powołaniami muszą liczyć się ci, którzy są już żołnierzami rezerwy, czyli mają tzw. kategorię A. Oznacza to, że o wezwaniu, muszą myśleć także ci, który do tej pory w wojsku absolutnie się nie widzieli. Nie wszyscy byli zadowoleni, o czym pisaliśmy w tekście pt. "Wezwania na ćwiczenia wojskowe. Młodzi Polacy nie chcą iść do wojska?".

Zanim jeszcze okazało się, że w większości przypadków ćwiczenia potrwają tylko weekend, w social mediach wybuchały kolejne dyskusje o ewentualnych nadużyciach w wojsku, czy bezpieczeństwie osób LGBT+. Influencerka Bunny Marthy postanowiła zażartować...

Bunny Marthy o "przetrwaniu" w wojsku pod prysznicem

Oto jakie pytanie zadała Bunny Marthy na Twitterze 10 grudnia:

"Macie już plan jak przetrwać w wojsku pod prysznicem? 😉" - napisała.

trwa ładowanie posta...

Co autorce mogło chodzić po głowie? Co w wojsku - stereotypowo i według starego dowcipu o mydle - może się wydarzyć pod prysznicem? Myślę, że nie trzeba tłumaczyć, że chodzi o gwałt.

Bunny Marthy o wojsku: "Ale to nie było o gwałcie"

Influencerka zaprzeczyła, że nie chodziło jej o wykorzystywanie seksualne:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Bunny Marthy, najpewniej obierając drogę Fagaty w stylu "ale ja nie miałam tego na myśli", wpadła jeszcze bardziej. Bo, gdy ktoś zażartował, że trzeba gwałcić, a nie być gwałconym (tak swoją drogą, w którym miejscu źle skręciliśmy jako społeczeństwo?), influencerka poradziła mu, by pamiętał o zabezpieczeniu:

trwa ładowanie posta...

Czyli jednak tu chodziło o żartowanie z gwałtu, prawda? Bo przecież, gdyby naprawdę nie chodziło jej o przemoc seksualną, nie brnęłaby w seksualne aluzje dalej.

"Zimna woda, mało czasu, X facetów nago w tym samym pomieszczeniu" - ogłosiła światu.

trwa ładowanie posta...

Bunny Marthy śmieje się z przemocy seksualnej. Odwróćmy sytuację

Jakby zareagował internet, gdyby Nitro czy inny znany w sieci mężczyzna zaczął żartować z gwałtów w aplikacjach taksówkarskich? A, internet oburzyłby się, że śmiejemy się z przemocy wobec bezradnych kobiet.

Wyżej wymieniony Nitro oberwał przecież bardzo ostro za swoje zachowanie czy wpisy. Ba! Przecież internet zdawał się scancelować Sergiusza za idiotyczne stwierdzenie, że "chciałby kogoś zgwałcić". Dało się? Jak widać, po jakimś czasie, tak.

A tu? "Hej, to tylko żarty". Czyli możemy stosować się do tego, że wykorzystywanie kobiet jest złe, ale mężczyzn już śmiesze, bo tak? To nie ma zbytnio sensu. Albo żartujemy ze wszystkiego, w tym z gwałtów na kobietach itd., pozwalamy na samowolkę i wprowadzamy anarchię.

Bunny Marthy o wojsku. Internauci nie przyklasnęli influencerce

Szok, niedowierzanie i szok: internauci z Twittera nie zdecydowali się na potakiwanie influencerce. Zaczęli ją ostro krytykować:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Gwałt to gwałt. Skoro piętnowane są żart z gwałtów na kobietach, to dlaczego mamy przyzwalać na żarty z gwałtów na mężczyznach?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
Były wojak.,zgłoś
Bzdury. Byłem w wojsku trzy lata i nigdy nie słyszałem o próbach gwałtu, nie mówiąc/pisząc o gwałcie. Paniusi pomyliło się wojsko z pierdlem.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się