Kacper Błoński obiecał randkę babci z TikToka. Teraz jej unika?
Kacper Błoński ogłosił konkurs na TikToku, w którym nagrodą była randka z nim samym. Zwyciężczynią okazała się babcia-influencerka. Wnuczka starszej kobiety twierdzi, że Kacper ociąga się z realizacją obietnicy. Nieładnie...
Kacper Błoński, znany pod pseudonimem Crusher, wydał piosenkę pt. "Loveair". Postanowił wypromować utwór za pośrednictwem TikToka. Influencer zwrócił się do obserwujących go fanek, aby używały singla jako tła muzycznego do filmów. Twórca zapowiedział, że nagra kilka duetów do wybranych klipów, a autorce najpopularniejszego filmu zaproponuje wyjście na randkę.
Podobne
- Kacper Błoński wybrał partnerkę na randkę. To babcia z TikToka
- Kacper Błoński wywołał dramę z Julią Kosterą. Poszło o film na TikToku
- Denis Załęcki zareklamował dilera. Teraz pokrętnie się tłumaczy
- Połączył mural Krawczyka z nazistami. "Śledztwo" Maxa Krasonia
- Afera pedofilska na YouTube. Zgłoszą sprawę do prokuratury
Babcia z TikToka wygrała randkę z Kacprem Błońskim
Obietnica wspólnej randki podziałała motywująco na wiele użytkowniczek z TikToka. Do katalogu aplikacji trafiło ponad pięć tys. filmów z piosenką "Loveair". Błoński stworzył kilka duetów, spośród których najwięcej wyświetleń zdobył ten z użytkowniczką @Trishia. Dziewczyna nie mogła pójść z influencerem na randkę, dlatego zaprosiła do klipu swoją babcię. Internauci obejrzeli film ponad 4,3 mln razy!
Kacper Błoński unika randki z babcią z TikToka?
Błoński oznajmił na Twitterze, że zaczyna organizować spotkanie z kobietą. Mijały kolejne tygodnie, a sprawa ucichła. Film z randki nie powstał, bo do spotkania z babcią - influencerką nie doszło. W tym czasie Kacper zajmował się innymi rzeczami, jak np. sesją zdjęciową na zamarzniętym Morskim Oku w Tatrach.
Kiedy Kacper zabierze babcię na randkę? - Nie wiem - przyznaje wnuczka kobiety w filmie na TikToku. - Były jakieś wstępne ustalenia, ale to tyle. Podany przeze mnie termin minął. Ze strony Kacpra jest brak odpowiedzi. Napisałam do niego z ważnymi informacjami, ale nie odczytał wiadomości. Jeśli chodzi o spotkanie, weekend do końca roku będzie ciężko ze strony babci. Ja to jestem ja, ale babcia jest najważniejszą kobietą w moim życiu. Zależy mi, aby była traktowana z szacunkiem. Czekać może długo, jeśli zdrowie jej dopisze, ale warto poznać chociaż jakiś termin, bo czasem ciężko jest się zgrać.
Komentarz Kacpra Błońskiego w sprawie randki z babcią z TikToka
Internauci nie pozwolili Kacprowi zapomnieć o złożonej obietnicy. Sprawa niezrealizowanej randki stała się popularnym tematem rozmów na Twitterze.
W końcu sam Kacper odniósł się do dramy. "Jestem umówiony na randkę z babcią. Tyle w temacie" - napisał na Twitterze. Kiedy jedna z osób zapytała, czy umówił się po tym, gdy wybuchła afera, influencer odparł: "Dopiero teraz zobaczyłem, że wybuchła jakaś afera i @Zebolek cieszy japę, że coś się dzieje w internecie. A umówiłem się wczoraj jak wróciłem z live u Medusy do domu".
Popularne
- Znamy przyczynę śmierci sowy Duolingo. Dua Lipa opłakuje ptaka
- Stuu został pobity? Szokujące nagranie obiegło internet
- Kotolga jest viralem na TikToku. Kim jest i co o niej wiadomo?
- Sowa Duolingo nie żyje. Wszyscy możecie ją mieć na sumieniu
- Żugajki na tropie nowego partnera Julii. Kim jest tajemniczy mężczyzna?
- Powstał tłumacz z polskiego na deweloperski. "Zrozum groźne gatunki"
- Sprawa korepetytora trafiła do Rzeczniczki Praw Dziecka. Co dalej?
- Damiano David wystąpił w Polsce. Zagrał nowy kawałek
- Jak pachną perfumy Skolima BEBECITA? Ekspert zabrał głos