Nitro chciałby kogoś zgwałcić

Nitro przyznaje, że chciałby kogoś zgwałcić. Jak można być aż takim dzbanem?

Źródło zdjęć: © Canva, Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,24.03.2022 12:30

Sergiusz Górski ps. Nitro odpowiedział na pytanie, co by zrobił, gdyby jutra miało nie być? "Chyba bym kogoś zgwałcił". Do jasnej cholery, jak do możliwe, że topowy polski influencer pozwala sobie na tak odrażające i ohydne teksty, a fani klepią go plecach?

Sergiusz Górski ps. Nitro przez niemal dekadę działalności w internecie dał się poznać jako profesor darcia japy i miłośnik edgy humoru. Każdą seksistowską i chamską wypowiedź Nitra usprawiedliwiała armia jego psychofanów, że przecież "wuja" baituje, aby ludzie się wkurzali (np. "przyjmę chętną Ukrainkę"). Nitro regularnie sprawdza, gdzie jest granica, którą może przekroczyć i właśnie mu się to udało.

Nitro był gościem na kanale Fame MMA na TikToku. Reporter zadał influencerowi pytanie, co by zrobił, gdyby jutra miało nie być? Odpowiedź Sergiusza jednocześnie budzi grozę i wywołuje odruch wymiotny: - Ku*wa, to bym chyba kogoś zgwałcił [śmiech]. No co, nie idę siedzieć. Zawsze chciałem wiedzieć, jak to jest.

trwa ładowanie posta...

Fani Nitra wybielają swojego idola

Mogłoby się wydawać, po tak obrzydliwej wypowiedzi fani Nitra odwórcą się od swojego patoguru. Nic bardziej mylnego. "Wuja najlepszy", "Wuja szegito", "Nie popadajmy w skrajności".

Reakcja fanów Nitro
Reakcja fanów Nitro (TikTok)
Reakcja fanów Nitro
Reakcja fanów Nitro (TikTok)
Reakcja fanów Nitro
Reakcja fanów Nitro (Twitter)

Jeden z internautów stwierdził, że Nitro zacytował piosenkę Pezeta pt. Gdyby miało nie być jutra. Wystarczy sekunda googlowania, aby się przekonać, że w utworze nie ma słowa o gwałceniu kogokolwiek.

Pezet - Gdyby miało nie być jutra HQ

Ze wszystkiego nie można żartować - na pewno nie z gwałtu

Nitro swoją wypowiedzią uczestniczy w bardzo niebezpiecznym zjawisku, czyli normalizowaniu przemocy seksualnej. Mamy sytuację, kiedy topowy influencer otwarcie deklaruje, że chciałby kogoś zgwałcić. Nawet jeśli jest to wyjątkowo obrzydliwy edgy żart, Nitro wypuszcza do przestrzeni publicznej komunikat, że w pewnych okolicznościach gwałt jest super sprawą.

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że 1 na 3 kobiety na całym świecie pada w ciągu swojego życia ofiarą przemocy. Co roku w Polsce przemoc fizyczna lub seksualna dotyka 800 tys. kobiet, a 100 tys. kobiet doświadcza przemocy seksualnej. Oficjalnie co roku 30 tys. Polek zostaje zgwałconych. Rzeczywista liczba gwałtów jest większa, bo zazwyczaj aktów przemocy seksualnej Polki nie zgłaszają nigdzie.

Gwałt to horror

Prokurator generalna Ukrainy Iryna Wenediktowa nagłośniła historię, która może się Nitrowi spodobać. W jednej z miejscowości na wschód od Kijowa rosyjski żołnierz wszedł do domu, w którym przed bombami chowali się rodzice z dzieckiem, i zabił nieuzbrojonego właściciela. Następnie pijany sołdat wraz z kolegą zgwałcili żonę ofiary na oczach dziecka.

trwa ładowanie posta...

Kolejna historia z ostatnich tygodni. 19-letnia Ukrainka uciekła przed rosyjską inwazją do Polski. Myślała, że znajdzie schronienie u 49-letniego mieszkańca Wrocławia. Kiedy mężczyzna przyjął dziewczynę pod swój dach, zażądał, aby mu się oddała. Ukrainka odmówiła, więc zwyrodnialec ją zgwałcił. Rozumiem, że Nitro chętnie zamieniłby się miejscami z gnojem, gdyby okazało się, że "jutra miałoby nie być"?

Mózg mi wysiada, kiedy myślę, że typ otwarcie normalizuje gwałt, podczas gdy sam ma dziecko i żonę. Ciekawe, co Sandra ma do powiedzenia na temat fantazji swojego męża?

Czy Nitra spotkają konsekwencje?

Mam nadzieję, że chłop po swojej skandalicznej wypowiedzi na temat gwałtu zostanie na dobre skancelowany. Nie wyobrażam sobie, aby jakikolwiek reklamodawca płacił pieniądze influencerowi, który "chciałby kogoś zgwałcić", gdyby jutra miało nie być. Niektórzy internauci zamierzają poinformować sponsorów Nitra o tym, komu finansują publiczną działalność.

trwa ładowanie posta...

Słowa krytyki należą się również prowadzącym konto Fame MMA na TikToku. To ci geniusze intelektu uznali, że dobrym pomysłem jest wypuścić wypowiedź Nitro na platformę, z której w przeważającym odsetku korzystają dzieci. Miło, że w przerwie pomiędzy lekcjami będą mogły obejrzeć tiktoka o tym, jak fajnie jest kogoś zgwałcić, czyż nie?

Aktualizacja: Nitro wydał oświadczenie

Influencer opublikował komentarz do filmu, na którym żartuje z gwałtu. Pełną treść oświadczenia wklejamy poniżej.

Nitro wydał oświadczenie
Nitro wydał oświadczenie (Twitter)

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl/tuwroclaw.com/Twitter

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 15
  • emoji kupka - liczba głosów: 5