ludzie
Malik Montana obleśnie komentuje zdjęcia Fagaty. "Wierna S*KA swojego pana"
Greta Thunberg

Greta Thunberg kończy 18 lat… i ujawnia prawdę o klimatycznym spisku!

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,04.01.2021 13:17

Foliarze i płaskoziemcy, oto Wasz moment chwały! Najsłynniejsza aktywistka świata, Greta Thunberg, osiągnęła pełnoletniość. Z tej okazji dziewczyna zdradzi, dlaczego brała udział w klimatycznym spisku i kim są jej diaboliczni mocodawcy.

bFOsXiWb

Uwaga, nagłówek niniejszego artykułu jest oczywiście clickbaitem, ŻARTEM – tak jak i wpis Grety Thunberg, który aktywistka popełniła z okazji swoich 18. urodzin. Odkąd tylko dziewczyna pojawiła się jako ważny głos w debacie publicznej, znana jest z ciętego dowcipu, co niektórych obserwatorów przyciąga, a innych odrzuca.

W niedzielę 3 stycznia 2021 roku Greta osiągnęła pełnoletniość, o czym w sarkastyczny sposób przypomniała wszystkim swoim zwolennikom i przeciwnikom. Nas urodzinowy post Grety rozbawił do łez, dlatego dzielimy się nim z Wami!

Dziękuję bardzo za wszystkie życzenia z okazji moich 18. urodzin! Dziś wieczorem znajdziecie mnie w lokalnym pubie, gdzie ujawnię wszystkie mroczne sekrety o klimatycznym spisku i strajku szkolnym oraz o moich złych opiekunach, którzy już dłużej nie mogą mnie kontrolować! Nareszcie jestem wolna!!

- Greta Thunberg
bFOsXiWd

Greta Thunberg – aktywistka i filantrop

Greta Thunberg nie tylko aktywnie działa na rzecz zmian klimatycznych na świecie, ale i wykorzystuje swoją pozycję w celach filantropijnych. Kiedy została pierwszą laureatką Gulbenkian Prize for Humanity, część z 1,14 mln dolarów nagrody przekazała na walkę z koronawirusem w Amazonii. Zdobywając nagrodę Human Act, oddała z niej 100 tys. dolarów, aby pomóc dzieciom dotkniętym przez COVID-19.

School strike for climate - save the world by changing the rules | Greta Thunberg | TEDxStockholm

Greta Thunberg wspiera inicjatywy dążące do poprawy klimatu na świecie, a Nature's Fynd opracowało wegańskie burgery wykorzystujące mikroby z gorących źródeł Yellowstone. Sprawdźcie, jak to możliwe.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Streamerka Nieuczesana mierzy się z hejtem i obleśnymi komentarzami. "Ale ulana jesteś"