Greta Thunberg

Greta Thunberg kończy 18 lat… i ujawnia prawdę o klimatycznym spisku!

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,04.01.2021 14:17

Foliarze i płaskoziemcy, oto Wasz moment chwały! Najsłynniejsza aktywistka świata, Greta Thunberg, osiągnęła pełnoletniość. Z tej okazji dziewczyna zdradzi, dlaczego brała udział w klimatycznym spisku i kim są jej diaboliczni mocodawcy.

Uwaga, nagłówek niniejszego artykułu jest oczywiście clickbaitem, ŻARTEM – tak jak i wpis Grety Thunberg, który aktywistka popełniła z okazji swoich 18. urodzin. Odkąd tylko dziewczyna pojawiła się jako ważny głos w debacie publicznej, znana jest z ciętego dowcipu, co niektórych obserwatorów przyciąga, a innych odrzuca.

W niedzielę 3 stycznia 2021 roku Greta osiągnęła pełnoletniość, o czym w sarkastyczny sposób przypomniała wszystkim swoim zwolennikom i przeciwnikom. Nas urodzinowy post Grety rozbawił do łez, dlatego dzielimy się nim z Wami!

trwa ładowanie posta...

Dziękuję bardzo za wszystkie życzenia z okazji moich 18. urodzin! Dziś wieczorem znajdziecie mnie w lokalnym pubie, gdzie ujawnię wszystkie mroczne sekrety o klimatycznym spisku i strajku szkolnym oraz o moich złych opiekunach, którzy już dłużej nie mogą mnie kontrolować! Nareszcie jestem wolna!!

- Greta Thunberg

Greta Thunberg – aktywistka i filantrop

Greta Thunberg nie tylko aktywnie działa na rzecz zmian klimatycznych na świecie, ale i wykorzystuje swoją pozycję w celach filantropijnych. Kiedy została pierwszą laureatką Gulbenkian Prize for Humanity, część z 1,14 mln dolarów nagrody przekazała na walkę z koronawirusem w Amazonii. Zdobywając nagrodę Human Act, oddała z niej 100 tys. dolarów, aby pomóc dzieciom dotkniętym przez COVID-19.

School strike for climate - save the world by changing the rules | Greta Thunberg | TEDxStockholm

Greta Thunberg wspiera inicjatywy dążące do poprawy klimatu na świecie, a Nature's Fynd opracowało wegańskie burgery wykorzystujące mikroby z gorących źródeł Yellowstone. Sprawdźcie, jak to możliwe.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3