Gonciarz misie NFT

Gonciarz znów rozczarował fanów. Tym razem poszło o misia NFT

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,05.01.2022 12:50

Niedźwiedzie NFT opanowały profile polskich celebrytów i influencerów. Do klubu Fancy Bears Metaverse dołączył Krzysztof Gonciarz, co nie spodobało się jego obserwatorom. Internauci po raz kolejny wytknęli youtuberowi hipokryzję.

Zła passa Krzysztofa Gonciarza trwa. Po tragicznie nijakim zaprezentowaniu się w HejtParku u Stanowskiego i reklamowaniu skarpetek od Amazona na święta, założyciel Tofu Media rozpoczyna 2022 rok z kolejną dramą. Wszystkiemu winne jest to, że Gonciarz zmienił swoje zdjęcie profilowe na Instagramie na niedźwiedzia NFT z klubu Fancy Bears Metaverse. O co w tym chodzi?

Fancy Bears Metaverse jest europejską odpowiedzią na amerykański Bored Ape Yacht Club, czyli wirtualne, niepodrabialne karty kolekcjonerskie przedstawiające podobizny małp. Członkami Bored Ape Yacht Club są największe gwiazdy amerykańskiego show-biznesu m.in. Post Malone, Logan Paul, Steve Aoki, Eminem. Przynależność do "klubu" jest potwierdzeniem wysokiego statusu danego człowieka (XD).

trwa ładowanie posta...

Fancy Bears Metaverse - polskie gwiazdy promują niedźwiedzie NFT

Fancy Bears Metaverse jest kolekcją 8888 tokenów NFT, z których każdy przedstawia misia o różnych cechach i atrybutach wizualnych. Unikalny charakter niedźwiedzi ma podkreślać ich wygląd, który przypomina wygląd posiadacza danego tokena. Możecie to ocenić na podstawie misia NFT Magdy Gessler albo Malika Montany.

Wokół Fancy Bears Metaverse jest zbudowana cała filozofia, że jak masz swojego misia, to należysz od elitarnego grona, jesteś wyjątkowy, bla bla bla, w skrócie - rozrywka dla bogaczy. Więcej na temat, czym są misie NFT, napisał mój redakcyjny kolega Oliwier - polecam zajrzeć do jego tekstu.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Krzysztof Gonciarz zmienił profilowe na niedźwiedzia NFT

Założyciel Tofu Media najwidoczniej pozazdrościł szefowej "Kuchennych Rewolucji", ponieważ pochwalił się na Instagramie, że również i on dołączył do klubu Fancy Bears Metaverse. Jego niedźwiedź NFT nosi okulary, czapkę z daszkiem i czarny sweter z golfem. Influencer opatrzył grafikę komentarzem: "Metagonciarz".

Krzysztof Gonciarz NFT
Krzysztof Gonciarz NFT (Krzysztof Gonciarz , Instagram)

Fancy Bears Metaverse - internauci w ostrych słowach krytykują Gonciarza

Krzysztofowi potężnie oberwało się za to, że promuje niedźwiedzie NFT. Krytycy zwracają uwagę, że produkcja NFT jest szkodliwa dla środowiska, a Gonciarz, reklamując Fancy Bears Metaverse, zaprzeczył wartościom i wizerunkowi, które kreował do tej pory w internecie. Krzysztofa pogrąża również fakt, że jeszcze we wrześniu 2021 sam wyśmiewał się z krypowalut:

trwa ładowanie posta...

Gonciarz w 2020: krytykuje kapitalizm; gonciarz teraz: reklamuje Amazon, zachęca widzów do kupowania Bitcoinów i kupuje nft xDD

Kupowanie jpgów jako dowód statusu społecznego to jest jakiś ostateczny żart kapitalizmu

wspieranie prawdziwych artystów za prawdziwe pieniądze i kupowanie komisów które są o wiele tańsze niż to gówno, lepiej wykonane i 100% unikalne: i sleep
kupowanie jeb*nego g*wna generowanego automatycznie za pierdylion internetowych monopoly money i przy okazji spalanie lasu bo modne: real shit

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Dlaczego akurat Krzysztofowi tak bardzo się oberwało, podczas gdy inni celebryci (np. Malik Montana) nie mają dramy z powodu misiów NFT? Gonciarz zbudował wokół siebie świadomą społeczność, którą wyczulił na takie tematy, jak troska o środowisko lub krytyka patologii kapitalizmu. Gonciarz poprzez promowanie Fancy Bears Metaverse po raz kolejny działa wbrew swojemu dotychczasowemu wizerunkowi, tracąc zaufanie fanów.

trwa ładowanie posta...

Gonciarz opowiedział o ratowaniu swojego zdrowia psychicznego

Drama z misiami NFT jest szczególnie rozczarowująca, gdy zapoznamy się z treścią filmu, który Gonciarz opublikował na początku stycznia. Influencer wyjawił, że 2021 rok był dla niego trudnym czasem, gdy zmagał się z problemami psychicznymi - poniekąd dlatego tak słabo wypadł w HejtParku. Mogłoby się wydawać, że Krzysztof wyciągnął lekcję z błędów przeszłości, jednak promowanie jpgów z misiami pokazuje, że ani trochę.

To nie był dobry rok

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 10
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Seba,zgłoś
Lol. Krzychu, który nienawidzi kryptowalut stworzył rzecz, którą można sprzedawać i kupować tylko przy pomocy kryptowalut. Co za hipokryta xDD.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się