Fusialka sklep Indeste

Fusialka z Ekipy Friza sprzedaje kawał drewna za 50 ZŁOTYCH. Kpi sobie z fanów?

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,17.12.2021 12:58

Kasia Bożek, która występuje w Ekipie Friza pod pseudonimem Fusialka, otworzyła własny sklep. W Indesite możecie znaleźć drewniany bolec... tzn. "stojak na scrunchies" w cenie 50 złotych plus 14 złotych dostawa. To brzmi jak XD do kwadratu.

Ekipy Friza nikomu nie trzeba przedstawiać, bo to największa i najbardziej wpływowa grupa influencerów w Polsce. Karol Wiśniewski i jego znajomi z Krakowa zawojowali nie tylko Kartę na Czasie na YouTube, ale i półki w sklepach - wypuścili hitowe lodynapoje. W najbliższej przyszłości internetowi twórcy planują podbić giełdę, ale ciężko się do tego zabierają.

Jedną z członkiń Ekipy jest Kasia Bożek, którą możecie znać pod pseudonimem Fusialka. Dziewczyna dorobiła się statusu topowej influencerki - na YouTube subskrybuje ją ponad 550 tys. osób, na Instagramie śledzi ją ponad 1,4 mln fanów, a na TikToku ma ponad 1,5 mln obserwujących. Co tradycyjnie robią influencerzy w sytuacji, gdy osiągają tak imponujące zasięgi? BINGO, otwierają sklep!

trwa ładowanie posta...

Indeste, czyli Fusialka ma własny sklep

Fusialka z okazji uruchomienia sklepu nagrała specjalny film, w którym pokazała od kulis, jak wyglądała sesja zdjęciowa produktów Indeste. W asortymencie są różne rzeczy odzieżowe skierowane do damskiego grona konsumentów (sukienki, piżamki, t-shirty). Fanpejdż informacyjny Ekipy podaje, że Fusialka zaczęła myśleć o założeniu sklepu w maju tego roku, a całość kolekcji została stworzona w ciągu 7 miesięcy.

OTWARCIE MOJEGO SKLEPU! | VLOGMAS #5

O co chodzi z tym drewnianym bolcem?

Uruchomienie sklepu Fusialki w ogóle by mnie nie obchodziło, gdyby nie pewien produkt, który znalazłem w kategorii Gadżety. Kiedy go zobaczyłem po raz pierwszy, pomyślałem, że jest to stojak na rolki ręczników papierowych. Jednakże z opisu produktu dowiedziałem się, że jest to "stylowy i minimalistyczny stojak na scrunchies" - w tłumaczeniu na język polski scrunchies to fancy nazwa na gumki do włosów.

Indeste - Fusialka sprzedaje kawał drewna
Indeste - Fusialka sprzedaje kawał drewna (Indeste)
Indeste - Fusialka sprzedaje kawał drewna
Indeste - Fusialka sprzedaje kawał drewna (Indeste)
Indeste - Fusialka sprzedaje kawał drewna
Indeste - Fusialka sprzedaje kawał drewna (Indeste)

Ile. To. Kosztuje.

Mniejsza z tym, po co sprzedawać dzieciom - fankom Fusialki - kawał drewna, na który można wsadzić gumki do włosów. Skupmy się na tym, ile kosztuje ten kawał drewna, bo cena jest kuriozalna. Za stojak na gumki do włosów nastoletnia fanka influencerki musi zapłacić 49,99 złotych plus 14 złotych dostawa (Paczkomatem 12 złotych), co daje sumę 64 złotych. Powtarzam, 64 złote za KAWAŁ DREWNA.

Indeste - Fusialka sprzedaje kawał drewna
Indeste - Fusialka sprzedaje kawał drewna (Indeste)

Gdybyście szukali tańszej alternatywy dla tego, co sprzedaje Fusialka, poniżej podrzucam swoją propozycję - nie nazywa się to stojak na scrunchies, ale też jest z drewna bukowego.

Kawał drewna
Kawał drewna
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 31
  • emoji ogień - liczba głosów: 23
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 205
  • emoji smutek - liczba głosów: 29
  • emoji złość - liczba głosów: 40
  • emoji kupka - liczba głosów: 75
42 zł to koszt tego napisu w tym kawałku drewna, sam produkt jest wart max w porywach 8zł
Odpowiedz
2Zgadzam się1Nie zgadzam się
Abnormis,zgłoś
ŁOLABOGA! A CZY PAN REDAKTOR ZAWUAŻYŁ, ŻE T-SHIRT GUCCI KOSZTUJE OKOŁO 350 EURO, A Z TEGO SAMEGO MATERIAŁU MOŻNA DOSTAC T-SHIRT ZA 30 ZŁ?! NIEMOŻLIWE! LUDZIE PŁACA ZA MARKI?!
Odpowiedz
6Zgadzam się8Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Mateusz,zgłoś
Niby trochę scam, a jednak nie. Sam w życiu nie wydałbym pieniędzy na cos takiego, ale osoba zamawiająca doskonale widzi co zamawia. I nie wiem skąd to "święte oburzenie" skoro wystarczy w pisać frazę "drewniane stojaki na biżuterię" i oczom ukażą się produkty o dużo wyższej cenie i nie dużo większym koście produkcji Gdzie nagonka na home&you albo zara home?
Odpowiedz
11Zgadzam się2Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 4