Tajny projekt Ekipy i Friza to... Ekipa 2.0 dla małych influencerów?

TAJNY projekt Friza i EKIPY to… zbieranie NOWEJ EKIPY?

Źródło zdjęć: © YouTube, Instagram
Oliwier NytkoOliwier Nytko,14.09.2021 14:00

Zapowiada się ujawnienie tajnego projektu Ekipy i Friza, który ma zmienić oblicze internetu. Tylko, że… chyba już wiemy, o co tutaj dokładnie chodzi. Friz chce stworzyć drugą Ekipę?

Projekt Karola "Friza" Wiśniewskiego, czyli EKIPA był strzałem w dziesiątkę: pod kątek wizerunkowym, biznesowym czy zasięgowym. Ekipa wygrała ze wszystkimi na YouTube - teraz podbój został przekierowany na całą Polskę. Zaczęło się od lodów Ekipy, teraz sprzedawane są wszędzie ich zeszyty, a zaraz wyjdą napoje. Dodajmy do tego tworzenie gier Ekipy i mamy prężnie rozwijający się biznes.

Ale Ekipa obecnie to… jedynie Ekipa. Wszystko jest oparte na kilku członkach. Czy Friz mógłby pójść w stronę rozwiązania rodem z Fame MMA, czyli utworzenia drugiej gali dla rozwijających się influencerów?

Czy "TAJNY PROJEKT" to "Zostań influencerem"?

Zacznijmy od tego, że 8 września Friz stworzył nowy kanał, na którym zapowiedział swój nowy projekt. Obecnie kanał ma jeden film i 120 tysięcy subskrypcji:

NIE MIAŁ POJĘCIA, ŻE TYLE WYGRA!!!

Niektórzy nacięli się na pewną fałszywkę. Dostępne są dwa kanały w sieci: "Tajny Projekt", gdzie widać liczbę subskrypcji oraz drugi kanał, gdzie tego nie widać. Na pierwszym jest tylko jeden film, a na drugim aż 4 - jednak w słabej jakości 720p, co powinno zapalić czerwoną lampkę w waszej głowie. Jeżeli chcecie wspierać Friza, to koniecznie zasubskrybujcie kanał z (aktualnie) jednym filmem.

Tajny projekt Friza
Tajny projekt Friza (YouTube)

Ale po co Frizowi byłby potrzebny drugi kanał? Ano, wszystko wskazuje na nowy projekt, który ma być odpowiednikiem Ekipy. Już rok temu Karol wspominał o takim projekcie na live.

Miałem kiedyś plan, żeby zorganizować taką Ekipę młodszych youtuberów [...]

NOWY PROJEKT FRIZA? DOM YOUTUBERÓW? "MIAŁEM TAKI POMYSŁ" | Ekipa Twitch

W maju został udostępniony formularz zgłoszeniowy

Friz na jednym ze swoich filmów zachęcał swoich widzów do wzięcia udziału w rekrutacji do "wielkiego projektu":

Zaczynamy pewien projekt. Nie mogę jeszcze zdradzić, jaki on będzie, ale możecie w nim wziąć udział wy. W skrócie: szukamy internetowych talentów, osób, które będą lub czują się już w tym, jak ryba w wodzie. Jeśli czujesz, że sprawdzałbyś się jako influencer, to koniecznie wejdź w opis.

Formularz jest nadal dostępny! Trzeba było tam opowiedzieć trochę o sobie, nagrać film i ogólnie pokazać się ze swojej najlepszej strony. Jednym z pytań było pytanie o miejsce zamieszkania:

Formularz "zostań influencerem" od Friza
Formularz "zostań influencerem" od Friza (internet)
Formularz "zostań influencerem" od Friza
Formularz "zostań influencerem" od Friza (internet)

Także trudno jest nie przypuszczać, że Friz tworzy nowy twór na wzór Ekipy. Ciekawe tylko, kiedy dojdzie do oficjalnego ujawnienia całego projektu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 68
  • emoji ogień - liczba głosów: 39
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 42
  • emoji smutek - liczba głosów: 27
  • emoji złość - liczba głosów: 38
  • emoji kupka - liczba głosów: 154
2 heady,zgłoś
Polecam sprawdzać informacje
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się
56789,zgłoś
Ja dolaczam
Odpowiedz
0Zgadzam się3Nie zgadzam się