"The Last of Us 2" - kto zagra Abby?

Florence Pugh w 2. sezonie "The Last of Us"? Kto zagra Abby?

Źródło zdjęć: © naughty dog
Anna RusakAnna Rusak,07.03.2023 10:45

Choć jeszcze nie zakończył się pierwszy sezon "The Last of Us", fani już rozmyślają o kontynuacji serialu. Najbardziej chcą wiedzieć, kto w drugim sezonie zagra Abby, czyli jedną z głównych postaci. Największe szanse mają dwie aktorki.

Pierwszy sezon "The Last of Us" zbliża się do końca. Przed nami jeszcze tylko jeden, finałowy odcinek i jak twierdzi Bella Ramsey, serialowa Ellie, końcówka serii z pewnością podzieli fanów.

Spokojnie, to nie oznacza, że całkowicie żegnamy się z "The Last of Us". Twórcy już zapowiedzieli drugi sezon serialu. W związku z tym w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat tego, kto wcieli się w głównych bohaterów "The Last of Us 2". Na prowadzeniu są dwie aktorki.

Drugi sezon "The Last of Us" - kto zagra Abby?

Najwięcej pytań o obsadę drugiego sezonu dotyczy Abby. Fabuła tej części rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach z pierwszej gry "The Last of Us", a głównymi bohaterkami są poszukująca zemsty Ellie i żołnierka Abby Andreson.

W związku z tym wszyscy zastanawiają się, kto zagra Abby w drugim sezonie "The Last Of Us" na HBO Max. Na prowadzenie w dyskusjach fanów wyszły dwie aktorki. Pierwszą z nich jest Florence Pugh, którą możecie kojarzyć z "Małych kobietek" oraz "Nie martw się kochanie". Drugą jest Shannon Berry, znana z serial "Dzicz".

trwa ładowanie posta...

Florence Pugh pojawi się w "The Last of Us" jako Abby?

Jeśli chodzi o Florence Pugh, fani mają drobne wątpliwości. Po pierwsze: nie do końca pasuje im jej wzrost - Abby w grze jest dość wysoka. Po drugie: budowa ciała aktorki niezbyt pasuje do roli. Główna bohaterka drugiej części "The Last of Us" zdecydowanie może pochwalić się swoimi mięśniami, więc fani mają wątpliwości, czy drobna Florence sprawdziłaby się w tej roli.

Przypomnijmy jednak, że gdy Bellę Ramsey obsadzono w roli Ellie, fani gry również nie byli zachwyceni, bo nie przypominała im postaci z gry. Jeszcze większym problemem dla niektórych widzów było to, że córkę Joela w serialu zagrała czarnoskóra aktorka. To tylko pokazuje, że twórcy "The Last of Us" nie boją się odchodzić od oryginału, więc Florence wciąż może walczyć o rolę Abby.

trwa ładowanie posta...

Jeśli chodzi o Shannon Berry, to według fanów jej zaangażowanie w projekt jest bardziej realne. Chociażby ze względu na to, że w dobry sposób mogłaby oddać fizyczność Abby. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że jej konto na Instagramie obserwuje Neil Druckmann, twórca serialu "The Last of Us".

Wśród kandydatek wymieniana jest również Jodie Comer ("Obsesja Eve"), Julia Garner ("Ozark"), a nawet Jennifer Lawrence ("Igrzyska śmierci"). O tym, kto rzeczywiście zagra Abby w drugim sezonie "The Last of Us", przekonamy się pewnie za jakiś. Na razie możemy tylko czekać na ostatni, emocjonujący odcinek tej serii.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Twitter, wegotthiscovered.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Makao,zgłoś
zusje niech zagra abby xD
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się