Drugi sezon "The Last of Us"? Gwiazda serialu mówi wprost

Bella Ramsey o drugim sezonie "The Last of Us"

Źródło zdjęć: © BBC, Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,26.01.2023 13:00

Czekacie na drugi sezon "The Last of Us"? Po dwóch odcinkach pierwszego sezonu nadal nie wiemy, czy serial będzie kontynuowany, ale wiele na to wskazuje. Głos zabrała gwiazda serialu Bella Ramsey, grająca Ellie.

"The Last of Us" jest jednym z najlepszych seriali HBO Max ostatnich lat. Już po dwóch odcinkach fani są przekonani, że twórcom " udało się dokonać czegoś niezwykłego. To świetny serial, który oparty jest o świat z kultowej gry wideo o tym samym tytule.

Pierwszy sezon "The Last of Us" hitem HBO Max

Widzowie pokochali wierne przeniesienie historii z konsol na małe ekrany. Pierwsze dwa odcinki przegrywały oglądalnością tylko z największą produkcją z platformy HBO, czyli serialem "Ród Smoka".

trwa ładowanie posta...

Bella Ramsey o drugim sezonie "The Last of Us"

Bella Ramsey, niebinarna gwiazda "The Last of Us", w wywiadzie dla "BBC Radio" powiedział, że powstanie drugiego sezonu serialu jest prawdopodobne, jeżeli widzowie nadal będą tak chętnie oglądać pierwszy sezon.

- Jeśli ludzie nadal będą oglądać serial, to zależy to od ludzi z HBO - powiedziała Ramsey 24 stycznia. I dodała: - Myślę, że jest to całkiem prawdopodobne, ponieważ idzie nam dobrze, ale nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć.

Podczas wywiadu Ramsey wyjaśniła też, że przed przyjęciem roli nie była fanką gier wideo, ale niedawno rozpoczęła grać w "The Last of Us Part I".

Drugi sezon "The Last of Us" na podstawie gry The Last of Us Part II"?

W wywiadzie dla "The Hollywood Reporter" Neil Druckmann, odpowiedzialny zarówno za stworzenie gry, jak i serialu, powiedział, że drugi sezon serialu mógłby przenieść się w czasie i pokazać wydarzenia znane z drugiej części gry, czyli "The Last of Us Part II":

- Nie mamy planów opowiadania żadnych historii poza adaptacją gier. Nie natrafimy na ten sam problem, co w przypadku "Gry o Tron", ponieważ Part II nie kończy się na cliffhangerze - mówi.

Ptaszki ćwierkają, że w przyszłości możemy dostać grę "The Last of Us Part III". A to stanowiłoby podwaliny pod trzeci sezon serialu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0