Bella Ramsey w 2. sezonie „The Last of Us”

Kto zagra Ellie w 2. sezonie "The Last of Us"?

Źródło zdjęć: © Bella Ramsey, Instagram.com
Anna RusakAnna Rusak,08.02.2023 15:30

Fani zastanawiają się, czy niebinarna aktorka Bella Ramsey pojawi się w drugim sezonie serialu "The Last of Us". Problemem miałby być wiek Ellie, czyli postaci, w którą się wciela. Czy ktoś zastąpi Ramsey w serialu?

Po ogromnym sukcesie pierwszego sezonu "The Last of Us" HBO Max ogłosiło, że możemy spodziewać się drugiego sezonu serialu. Informację dotyczącą kontynuacji serii potwierdziła również Bella Ramsey, która wciela się w postać Ellie.

Od pewnego czasu trwa dyskusja, czy aktorka pojawi się w drugim sezonie serialu. Problemem miałby być wiek bohaterki, który wraz z przejściem do kolejnego sezonu miałby się zmienić - tak samo, jak w serii gier wideo, o które oparty jest serial. Bella w podcaście "Happy Sad Confused" rozwiewa te wątpliwości.

Kto zastąpi Belle Ramsey w drugim sezonie "The Last of Us"?

Fabuła drugiej części gry "The Last of Us" rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach z jej pierwszej części, co może być kluczową kwestią dla twórców serialu. W pierwszej części Ellie ma 14 lat, a w drugiej 19 lat i oczywiście wygląda też na znacznie starszą.

Wielu fanów serialu zastanawia się, czy Bella Ramsey, która teraz wciela się w postać Ellie, pojawi się w drugim sezonie "The Last of Us". Gdyby kolejna część serii była kręcona w niedługim odstępie czasu od pierwszej, wiek i wygląd niebinarnej aktorki mógłby być problemem.

trwa ładowanie posta...

Bell Ramsey pojawi się w drugim sezonie "The Last of Us" w roli Ellie

Wychodzi jednak na to, że najprawdopodobniej zobaczymy Ramsey w roli Ellie w drugim sezonie serialu "The Last of Us". Świadczy o tym chociażby post na Twitterze, w którym Ramsey nawiązuje do zapowiedzi kolejnego sezonu serii i pisze, że znowu będzie współpracowała z Pedro Pascalem, aktorem wcielającym się w rolę Joela.

trwa ładowanie posta...

Bella pojawiła się w podcaście "Happy Sad Confused". Podczas rozmowy z prowadzącym Joshem Horowitzem, Ramsey potwierdziła, że pojawi się w drugim sezonie "The Last of Us", a różnica czasu między seriami i wiekiem granej przez nią bohaterki nie ma znaczenia. Aktorka podejrzewa, że serial będzie kręcony, gdy sama skończy 20 lat, więc i tak będzie już starsza niż Ellie z gry.

- Ludzie naprawdę wciąż myślą, że mam 14 lat. To cudowne, bo właśnie w takim wieku jest Ellie, którą gram! Wcale mi to nie przeszkadza. Gdy będziemy kręcili [drugi sezon] najprawdopodobniej będę miała 20 lat, a będę grać 19-letnią Ellie. Tak, po prostu będę wtedy bliżej mojego wieku - powiedziała w rozmowie Ramsey.

Wszyscy fani Ellie w wykonaniu Belli Ramsey mogą więc spać spokojnie. Nikt nie zastąpi aktorki w drugim sezonie "The Last of Us". Nawet gdyby różnica wieku między nią a Ellie z drugiej części gry była większa, pozostają zawsze możliwości charakteryzacji.

Na koniec dodajmy, że Bella Ramsey jest osobą niebinarną, ale w rozmowie z "The New York Times" wyjaśniała, że nie ma problemu z tym, że ktoś zwraca się do niej w formie żeńskiej. Zaimki są jej obojętne. Z tego względu w tekście zdecydowaliśmy się na nieużywanie neutratywów.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Popbuzz, Happy Sad Confused

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2