"The Last of Us" co się wydarzy w finale serialu?

Co wydarzy się w finale "The Last of Us"? Bella Ramsey ostrzega fanów

Źródło zdjęć: © The Last of Us, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,06.03.2023 11:15

Za nami przedostatni, ósmy odcinek "The Last of Us", który zdecydowanie powinni oglądać tylko widzowie o mocnych nerwach. Co nas czeka w finale serialu? Bella Ramsey ostrzega fanów przed 9. odcinkiem "The Last of Us".

W siódmym odcinku "The Last of Us" mogliśmy na chwilę odetchnąć. Poznaliśmy przeszłość Ellie i jej byłą przyjaciółkę/dziewczynę Riley. Teraz jednak trzeba wrócić do dość brutalnej rzeczywistości, w której tym razem to bohaterka będzie musiała zatroszczyć się o życie Joela.

Bella Ramsey, wcielająca się w postać Ellie, w jednym z wywiadów opowiedziała o tym, co wydarzy się w finale serialu. Jeśli po 8. odcinku dojdziecie do wniosku, że "The Last of Us" wywołuje w was zbyt dużo emocji, to lepiej nie oglądajcie ostatniego odcinka serii…

Co dzieje się w 8. odcinku "The Last of Us"

W 8. odcinku "The Last of Us" wracamy do Ellie i Joela, którzy walczą o przetrwanie. Krytycy, którzy oglądali już "Gdy będziemy w potrzebie", twierdzą, że jest to jeden z najbrutalniejszych odcinków w serialu do tej pory.

Najpewniej dlatego, że w 8. odcinku "The Last of Us" pojawia się bardzo ważny wątek, który całkowicie zmieni Ellie. W "Gdy będziemy w potrzebie" poznajemy Davida, który jest liderem bandy kanibali. Możecie się więc domyślić, że nie wróży to najlepiej naszym bohaterom. Okazuje się jednak, że może być jeszcze gorzej…

"Nowy odcinek 'The Last of Us' stanowi bardzo dobre studium ludzkiej psychiki i tego, do czego zdolny jest człowiek, aby przeżyć. Świetne aktorskie występy i brutalny klimat zadziałały na plus dla fabuły. Polecam" - pisze recenzent portalu Na Ekranie.

The Last of Us | EPISODE 8 NEW TRAILER | HBO Max

Co się wydarzy w finale "The Last of Us"?

Bella Ramsey, czyli serialowa Ellie, w wywiadzie dla brytyjskiego Vogue’a opowiedziała o końcówce serialu. Przyznała, że ósmy odcinek "The Last of Us" był dla niej najtrudniejszy do nakręcenia. Zapowiedziała również, że dziewiąty, ostatni odcinek serii, bardzo podzieli fanów.

- To było naprawdę wyczerpujące. A jednak przyznam, że to były też jedne z moich ulubionych dni na planie. Wiem, że brzmi to masochistycznie, ale w pewnym sensie najbardziej kocham sceny, które mnie łamią. Finał na pewno podzieli ludzi. Masowo - powiedziała w rozmowie z Vogue Bella.

Co miała na myśli? O tym pewnie przekonamy się w poniedziałek 13 lutego, w dniu premiery 9. odcinka "The Last of Us". Biorąc pod uwagę, że grałam w grę, sama zastanawiam się, co mogła mieć na myśli. Jest oczywiście jeden wątek na końcu, który może budzić pewne kontrowersje, ale może twórcy zdecydowali się go jakoś inaczej przedstawić?

Episode 9 Preview | The Last of Us | HBO Max

Źródło: Vogue, naekranie.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Joanna,zgłoś
Następny odcinek 13 marca nie luty poprawcie to
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Joanna,zgłoś
Następny odcinek 13 marca, nie luty poprawcie to
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się