Florence Pugh stopy

Florence Pugh kontra stópkarze! Ktoś podszywa się pod aktorkę i prosi o zdjęcia stóp

Źródło zdjęć: © Florence Pugh, Instagram.com
Anna RusakAnna Rusak,30.04.2022 16:00

Florence Pugh ma problem ze stopami. Ktoś podszywa się pod nią w sieci i prosi innych o przesyłanie zdjęć stóp. Aktorka radzi, jak powinniśmy odpowiadać na takie prośby.

Niektórzy są w stanie za zdjęcia stóp zapłacić naprawdę sporo i wie o tym chociażby Nadia Długosz (Nadjowa), która wysyłała zdjęcia swoich stóp stópkarzom, jeśli ci wpłacili coś na rzecz Ukrainy.

Florence Pugh, którą możecie kojarzyć np. z filmu "Małe kobietki" czy "Midosommar" spotkała jednak trochę mniej przyjemna, stópkowa sprawa…

Florence Pugh kontra stópkarze

W ostatnim wywiadzie dla Eden Confidential Florence Pugh przyznała, że ktoś się pod nią podszywa w mediach społecznościowych. Osoba, o której mówi aktorka, stworzyła konto, by prosić innych o zdjęcia stóp. Nieznana osoba ma też prosić użytkowników o pieniądze.


To naprawdę groźne. Jeśli ktokolwiek pyta cię - udając, że jest mną - o zdjęcia stóp… możesz tego kogoś nazwać jak tylko chcesz… Jeśli zapyta cię o pieniądze, możesz mu odpowiedzieć: "Mam nadzieję, że twoja matka jest z ciebie dumna".

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Florence Pugh i jej stopy

Jeśli myślicie, że stopy i Florence to nowy temat, to się mylicie. Gdy aktorka wystąpiła w "Małych kobietkach" w 2019 roku ludzie zaczęli się poważnie interesować stopami Pugh. Wszystko przez zdanie, które wypowiada grana przez nią bohaterka w filmie: "Mam cudownie małe stopy. Najlepsze w rodzinie".

Jak możecie się domyślić, tyle stópkarzom wystarczyło. Florence zresztą sama ich w pewien sposób zachęciła, bo na Instagramie często udostępnia zdjęcia swoich stóp - niektórzy proszą ją np. o możliwość ich powąchana…

 Przypomnijmy jeszcze, że niedługo zobaczymy Florence u boku Harry'ego Stylesa w filmie "Don't Worry Darling". Nie wiadomo jeszcze, czy zobaczymy w nim stopy Florence…

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1