Influencerka zdradza sposób na sprawdzenie partnera

Chcesz sprawdzić partnera? Wyślij mu zdjęcie stóp

Źródło zdjęć: © Canva / Canva
Weronika Paliczka,
21.05.2024 15:30

Influencerki i influencerzy prześcigają się w wymyślaniu nietuzinkowych metod ułatwiających życie. Harma, feministka prężnie działająca w mediach społecznościowych, radzi, aby wysłać partnerowi zdjęcie stóp w brzydkich butach. Jego reakcja powinna wiele powiedzieć.

Początki związków różnią się od siebie w zależności od osób wchodzących w relację. Jedni zakochują się od pierwszego wrażenia, inni zaczynają od przyjaźni. W internecie można znaleźć tysiące artykułów o tym, jak poderwać osobę partnerską, jak zrobić piorunujące wrażenie lub wyjść z friendzone. Celebryci i influencerzy prześcigają się w wymyślaniu nowych pomysłów na sprawdzenie, czy potencjalny wybranek jest tym jedynym. Niektórzy posuwają się do drastycznych kroków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Iza Zabielska: Byłam kiedyś z Influencerką

Chcesz sprawdzić partnera? Pokaż mu stopy

Influencerka Harma prężnie działa w mediach społecznościowych. Jej profil na TikToku śledzi prawie 51 tys. osób. Kobieta znana jest ze swojej pewności siebie oraz zagorzałego feminizmu. Internetowa celebrytka raz po raz zdradza metody, dzięki którym jej zdaniem można znaleźć partnera idealnego. Najnowsze nagranie na Instastory Harmy zaskoczyło jednak nawet największych fanów kobiety.

Na filmiku Harma mówi, że żeby poznać "fajnego faceta", należy wysłać mu zdjęcie stóp w butach typu crocs. Mężczyźni podobno nienawidzą tych butów, ich reakcja na zdjęcie ma więc dużo powiedzieć o potencjalnym partnerze. Jeśli wybranek odpisze, że "nienawidzi crocsów, więc kupi ci nowe, ładne buty" to ma być on tym idealnym. Jeżeli natomiast fotografia nie wywoła żadnej reakcji lub mężczyzna nie zaproponuje kupna nowych butów, należy szukać sobie innego.

trwa ładowanie posta...

Komentujący nagranie krytykują Harmę

Filmik Harmy wywołał na X lawinę komentarzy. Mario napisał: "Fajny facet nie umawia się z lewaczką". Wojciech stwierdził natomiast, że "crocsy rządzą". Rysiek udostępnił fotografię, na której znajdują się aż cztery pary crocsów - w rozmiarach od dużego, do zupełnie małego. Mężczyzna dodał: "Chyba nie jesteśmy fajną rodziną". Paweł napisał natomiast: "Powiedz że jesteś zdegenerowaną materialistką nie mówiąc że jesteś zdegenerowaną materialistką".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0