Peeling stóp

Dziwny challenge na TikToku – peeling stóp

Źródło zdjęć: © Cristian Newman / Unsplash.com
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,17.02.2021 17:03

Nie ma dnia bez dziwnego challenge'u na TikToku. Tym razem w serwisie trendujące są filmiki, na których ludzie pokazują, jak... zdzierają sobie skórę ze stóp.

Kojarzycie tę memiczną scenę w "The Office", kiedy Michael dowiaduje się, że Toby wrócił na swoją posadę do biura? Tę, kiedy Michael krzyczy "No, God! No, God, please, no! No! No! Nooooooo!". Chcę zrobić dokładnie to samo, wiedząc, jak dziwne klipy stają się ostatnio popularne na TikToku. Ostrzegam Was, że w trakcie czytania tego artykułu jedzenie jest bardzo niewskazane.

Z czego dokładnie wynika moje zniesmaczenie? W skrócie – ludzie kupują maseczki do stóp i ze szczegółami pokazują efekty ich działania. Zawarte w maseczkach kwasy owocowe zmiękczają i rozkładają twardą skórę na stopach. Po kilku dniach od wykonania zabiegu wierzchnia warstwa skóry odrywa się. Tiktokerzy pokazują, jak odrywają skórę ze stopy, tak jakby to było zrywanie skórki z banana.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Dziwne tiktoki. Jakie reakcje wywołuje peeling stóp challenge?

Internauci są zdezorientowani na widok peelingu stóp na TikToku. Jeden z nich napisał w komentarzu: "Jak można robić coś tak odrażającego swoim stopom? To jest obrzydliwe". Inna osoba napisała: "Chcę tego spróbować, ale boję się, jak moja wrażliwa skóra zareagowałaby na ten peeling". Więcej filmików z pielęgnacją stóp znajdziecie na TikToku pod tagiem #footpeel.

Chcecie poznać najgłupsze trendy na TikToku? Sprawdźcie nasz subiektywny ranking najdziwniejszy challange'y.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1