Homofobia i rozcięta głowa na Fame MMA

Homofobia i rozcięta głowa. Fame MMA ostro reaguje

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,14.05.2024 10:45

Wczorajsza konferencja FAME 21 z pewnością zostanie zapamiętana jako jedna z tych bardziej skandalicznych. Don Kasjo użył w stosunku do Pawła Tyburskiego homofobicznego określenia. Księżniczce puściły nerwy i brutalnie zaatakował adwersarza, rozcinając mu głowę. Polała się krew, a Fame MMA ostro reaguje.

"Możesz fi*ta do gęby wziąć, tr*nsie j*bany" - tymi słowami Kasjusz Życiński "Don Kasjo" rozjuszył do czerwoności Pawła Tyburskiego. Homofobiczny tekst poleciał w stronę Księżniczki podczas konferencji FAME 21, która odbyła się wieczorem 13 maja. Tyburskiemu ewidentnie puściły nerwy i z impetem zaatakował swojego adwersarza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Paweł Tyburski nie zawalczy na FAME 21. Rozciął głowę Don Kasjo

Dla jasności, panowie nie mieli ze sobą walczyć na gali FAME 21. Oficjalnym przeciwnikiem Don Kasjo miał być Alan Kwieciński, a Księżniczki - Michał Pasternak "Wampir". Już teraz wiemy, że Paweł Tyburski na pewno nie zawalczy na sobotniej gali - co oficjalnie potwierdził włodarz Fame Wojtek Gola.

Paweł Tyburski, mogę to oficjalnie powiedzieć, na pewno nie zawalczy na sobotniej gali [...]. Są emocje, ale pewne zachowania są niedopuszczalne, a to, co zrobił Paweł, to było totalne przegięcie, więc na pewno nie dojdzie do walki

- zapewnił Wojtek Gola

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

GOLA: OFICJALNIE! TYBURSKI WYLATUJE I NIE ZAWALCZY!

Michał Baron "Boxdel" zapewnił z kolei, że będzie wnioskował o wydalenie Księżniczki z federacji freak fightowej. - Z mojej strony będę wnosił o to, żeby Paweł Tyburski został wypi*rdolony z tej federacji - zapowiedział Boxdel.

Walka Don Kasjo pod znakiem zapytania

Walka Don Kasjo i Alana Kwiecińskiego również stanęła pod znakiem zapytania ze względu na stan zdrowia twarzy Prime MMA. Tyburski po usłyszeniu homofobicznej inwektywy z rozbiegu wleciał z buta w Kasjusza. Gdy Don Kasjo upadł na ziemię, Księżniczka zaczął okładać go pięściami. Według niektórych relacji rzekomo użył nawet mikrofonu. Z głowy Życińskiego popłynął strumień krwi, co wymagało interwencji medyków.

trwa ładowanie posta...

- Lekarz musi zobaczyć, jak wygląda jego sytuacja zdrowotna. Wiem, że raczej będzie miał szwy. Nie sądzę, żeby mogło dojść do walki Kasjusza. Myślę, że te szwy na tej głowie będą, bo ta krew jednak się lała. I ze szwami wychodzić za pięć to jest raczej fizycznie niemożliwe. Jedno uderzenie i mogłoby skończyć się tym, że ta rana by się otworzyła - wyjaśnił Gola w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim.

Tyburski odniósł się do całego zajścia w kilku relacjach na Instagramie. Można z nich wywnioskować, że nie poczuwa się do winy i nie żałuje tego, co zrobił. - Udowodniłem, że jeżeli chcecie coś zrobić w życiu, to zrobicie, nawet jak będzie stało stado ochroniarzy. Nigdy mi nikt nie powie, że czegoś nie można. Jak nie będę miał walczyć, będę się uśmiechał k*rwa każdego dnia - rano, wstając i kładąc się do łóżka, że zrobiłem najlepszą rzecz, jaką mogłem zrobić - wyznał Księżniczka.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 5