Fame łączy siły z Canal+

FAME łączy siły z CANAL+. "Jedno z największych przedsięwzięć w historii"

Źródło zdjęć: © X
Konrad SiwikKonrad Siwik,15.04.2024 17:30

Fame MMA ogłosiło jedno z największych przedsięwzięć w historii federacji. Fani freak fightów nadchodzącą galę FAME 21 będą mogli obejrzeć w serwisie CANAL+ online. Na tym jednak nie koniec niespodzianek.

Jeden z najważniejszych momentów w historii freak fightów właśnie się wydarzył. Fame MMA, jedna z czołowych marek w branży, ogłosiła, że oficjalnie podjęła długoterminową współpracę z serwisem streamingowym CANAL+ online.

Pragniemy Wam przedstawić jedno z największych przedsięwzięć w historii! Jako marka FAME oficjalnie dołączamy do ikonicznej rodziny serwisu streamingowego CANAL+ online!

- ogłosiła federacja
trwa ładowanie posta...

Od kolejnej gali Fame MMA 21 transmisje będą dostępne wyłącznie na platformie CANAL+ online, co stanowi znaczący krok naprzód dla pasjonatów freak fightów. Widzowie, którzy wykupią dostęp do gali, będą mogli liczyć na dodatkowe atrakcje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Dostęp do archiwum FAME i bazy CANAL+

Nowy pakiet nie tylko umożliwi oglądanie emocjonujących gal Fame MMA, ale także otworzy drzwi do bogatego katalogu filmów i seriali dostępnych na CANAL+ online. Subskrybenci będą mieli również dostęp do ekskluzywnych materiałów dodatkowych, takich jak archiwalne relacje z wydarzeń Fame. Dzięki szerokiej dostępności serwisu streamingowego fani będą mogli cieszyć się galami na każdym urządzeniu - komputerze, smartfonie, tablecie czy telewizorze.

trwa ładowanie posta...

Już od 6 maja fani będą mogli wykupić dostęp do nadchodzącej gali Fame 21. Do wyboru będą dwie opcje: subskrypcja za jedyne 39 zł miesięcznie lub jednorazowa płatność np. BLIKiem w kwocie 49 zł, dająca 30-dniowy dostęp do pakietu. Co ważne, subskrypcję będzie można anulować w każdym momencie, nawet zaraz po płatności.

trwa ładowanie posta...

Fame podkreśla, że za cenę poprzedniego pakietu BASIC, teraz widzowie otrzymają lepszą jakość, dostęp do bogatego katalogu filmów i seriali CANAL+ online oraz wiele ekskluzywnych materiałów. StreamOnline, główny dostawca transmisji, z którym Fame współpracuje od samego początku, nadal będzie zapewniać obsługę techniczną i realizacyjną. Co więcej, dzięki danym logowania z famemma.tv, użytkownicy będą mogli zalogować się również do CANAL+ online, by oglądać kolejne wydania Fame.

Ciągły rozwój to dla nas priorytet! Cieszymy się, że możemy dostarczać Wam coraz lepsze technologie i wrażenia z organizowanych wydarzeń!

- zapewnia Fame
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0