Canal+ zrywa umowę z Tyburskim

Canal+ zrywa umowę z Tyburskim. Reakcja na skandal przed Fame MMA

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,15.05.2024 20:31

Stacja telewizyjna Canal+ zdecydowała się zareagować na skandaliczne wydarzenia, które miały miejsce podczas konferencji prasowej przed galą Fame MMA. Paweł Tyburski, jeden z zawodników, zaatakował brutalnie swojego rywala, Kasjusza Życińskiego. Canal+, która ma prawa do transmitowania tego wydarzenia, nie mogła pozostać obojętna na ten incydent.

Gala Fame MMA 21 odbędzie się w sobotę, 18 maja, w PreZero Arena w Gliwicach. Przygotowania do tego wydarzenia były jednak poprzedzone skandalicznym incydentem, do którego doszło kilka dni wcześniej, podczas konferencji prasowej w poniedziałek, 13 maja.

Podczas konferencji doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy Kasjuszem Życińskim "Don Kasjo" i Pawłem Tyburskim "Księżniczką". Żaden z zawodników nie oszczędzał sobie gorzkich słów, a ich wzajemne obrażanie się szybko przekroczyło granice dobrego smaku. W pewnym momencie Tyburski nie wytrzymał napięcia i zaatakował swojego rywala.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Tyburski nie zawalczy na FAME 21. Rozciął głowę Don Kasjo

30-letni Tyburski kopnął Życińskiego, a następnie uderzył go mikrofonem w głowę. "Don Kasjo", jak jest nazywany Życiński, został poważnie ranny - na jego głowie pojawiła się krew.

trwa ładowanie posta...

Organizatorzy wydarzenia szybko zareagowali na ten incydent. Michał Baron "Boxdel", jeden z włodarzy FAME MMA, natychmiast oświadczył, że zrobi wszystko, aby Tyburski został wykluczony z federacji. Drugi włodarz, Wojtek Gola, zapewnił z kolei, że Księżniczka nie stanie w sobotę na ringu. I tak też się stało - zawodnik został zdyskwalifikowany i nie będzie mógł wziąć udziału w najbliższej gali.

Canal+ reaguje na incydent z udziałem Tyburskiego

Stacja telewizyjna Canal+ postanowiła również odnieść się do tej sytuacji. Nie mogła przejść obojętnie obok tego skandalu, zwłaszcza że to na jej antenie będzie można śledzić sobotnie zmagania w PreZero Arena w Gliwicach.

Niezwłocznie po zakończeniu konferencji przekazaliśmy do przedstawicieli Fame swoje uwagi dotyczące zachowania uczestników oraz zwróciliśmy się z prośbą o monitorowanie materiałów, które są lub mogą być tworzone przez osoby związane z wydarzeniem i adekwatne reakcje

- czytamy w oświadczeniu Canal+

"Zgodnie z naszą wiedzą przedstawiciele Fame mają zamiar wyciągać daleko idące konsekwencje w odpowiedzi na sytuację, do której doszło w trakcie wydarzenia" - dodał rzecznik prasowy stacji, Piotr Kaniowski, podkreślając determinację organizatorów w dążeniu do zachowania odpowiednich standardów podczas przyszłych wydarzeń.

Canal+ zrywa umowę z Tyburskim. Zawodnik wylatuje z "Algorytmu Miłości"

Paweł Tyburski odniósł się do całego zajścia w kilku relacjach na Instagramie. Można z nich wywnioskować, że nie poczuwa się do winy i nie żałuje tego, co zrobił.

- Udowodniłem, że jeżeli chcecie coś zrobić w życiu, to zrobicie, nawet jak będzie stało stado ochroniarzy. Nigdy mi nikt nie powie, że czegoś nie można. Jak nie będę miał walczyć, będę się uśmiechał k*rwa każdego dnia - rano, wstając i kładąc się do łóżka, że zrobiłem najlepszą rzecz, jaką mogłem zrobić

- wyznał Księżniczka

W jednej z relacji Tyburski poinformował, że dostał od przedstawicieli Canal+ wiadomość o rezygnacji ze współpracy przy promocji serialu "Algorytm Miłości".

- Właśnie dostałem z Canal+ rezygnację z mojej współpracy do promocji "Algorytmu Miłości", w którym miałem okazję wystąpić jako aktor, spełnić swoje marzenie. Dziękuję bardzo Canal+ za możliwość spełnienia swojego kolejnego marzenia

- ironizował Tyburski
trwa ładowanie posta...

Przedstawiciele Canal+ w mailu wysłanym do Pawła Tyburskiego wskazali konkretne powody swojej decyzji.

Ze względu na wczorajsze zachowanie Pawła Tyburskiego na konferencji FAME MMA, jesteśmy zmuszeni do rezygnacji ze współpracy dotyczącej promocji serialu "Algorytm Miłości"

- czytamy w mailu
trwa ładowanie posta...

Ze względu na dobre imię Klienta, nie przewidujemy obecnie możliwości podjęcia współpracy - całkowicie rezygnujemy ze wszystkich, przyszłych świadczeń, o których wcześniej rozmawialiśmy. Mamy nadzieję, że nasze stanowisko w tej sytuacji jest jasne i zrozumiałe

- podsumowali przedstawiciele Canal+
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0