Emily w Paryżu

"Emily w Paryżu" sezon trzeci - co już wiemy o serialu?

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Lily Collins
Anna RusakAnna Rusak,12.06.2022 10:00

Od dawna wiadomo, że dostaniemy trzeci sezon "Emily w Paryżu". Kiedy wrócimy do Paryża Emily i dowiemy się, co czeka na nią w kolejnych odcinkach? Co wiemy o nowym sezonie "Emily w Paryżu"?

"Emily w Paryżu" powraca. Co prawda drugi sezon serialu nie był tak inkluzywny jak wcześniej zapowiadali twórcy, ale kto wie, może w końcu w trzecim sezonie doczekamy się bardziej "realnego" Paryża?

W każdym razie jeśli jesteście fanami/fankami tej serii, to z pewnością ucieszy was fakt, że zdjęcia do trzeciego sezonu ruszyły i już niedługo wrócimy z Lilly Colins do Paryża.

Trzeci sezon Emily w Paryżu - kiedy?

O tym, że dostaniemy nie tylko trzeci, ale i czwarty sezon "Emily w Paryżu" wiemy już od dawna. Netflix zaledwie miesiąc po wydaniu drugiego sezonu ogłosił, że serial został przedłużony o kolejne dwa sezony.

trwa ładowanie posta...

Nie wiemy jeszcze, kiedy konkretnie pojawi się trzeci sezon serii, ale biorąc pod uwagę to, że Lily Collins właśnie podzieliła się z nami pierwszymi zdjęciami z planu, to trzeci sezon "Emily w Paryżu" zobaczymy w przyszłym, 2023 roku.

Oczywiście to tylko nasze przypuszczenia, ale trzeba też przyznać, że twórcy zazwyczaj w przypadku tego serialu nie karzą nam jakoś specjalnie długo czekać, więc chyba możemy optymistycznie założyć, że do Paryża wrócimy dość szybko.

Co wiadomo o trzecim sezonie "Emily w Paryżu"?

Jeśli chodzi o obsadę trzeciego sezonu "Emily w Paryżu", to możemy być pewni, że na ekranie na pewno zobaczymy Luciena Laviscounta, który wciela się w rolę Alfiego. Tą informacją aktor podzielił się z obserwatorami w kwietniu tego roku.

trwa ładowanie posta...

Nie wiadomo jeszcze dokładnie, co czeka nas w trzecim sezonie "Emily w Paryżu", biorąc jednak pod uwagę to, w jakim momencie serial zostawił nas w końcówce drugiego sezonu, w życiu Emily z pewnością będzie się dużo działo.

Nie jest też pewne, w jaką stronę pod względem ukazywania Paryża pójdą twórcy tym razem, ale zauważyliśmy drobny progres miedzy pierwszą i drugą serią, więc kto wie, może rzeczywiście tym razem będzie lepiej?

W każdym razie i tak najbardziej ciekawym wątkiem pojawiającym się na fanowskich grupach jest połączenie trzeciego sezonu "Emily w Paryżu" z serialem "Ty". Przyznacie, że byłby to crossover roku…

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0