Elon Musk

Elon Musk odrzucony w Berghain. Może polecieć w kosmos, ale do klubu nie wejdzie.

Źródło zdjęć: © Canva, Elon Musk, Twitter, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,06.04.2022 12:00

Elon Musk chciał się świetnie bawić w klubie techno w Berlinie. Niestety Berghain go odrzuciło, więc postanowił pożalić się trochę na swoim Twitterze. Przy okazji chwali się znajomością Romea i Julii.

Elon Musk odnosi kolejne sukces. Niedawno przejął Twittera, a jakiś czas temu udzielił bardzo długiego wywiadu, w którym narzekał trochę na swoją samotność. Chyba niedawno postanowił coś z nią zrobić.

Musk podczas wycieczki do Berlina wybrał się do jednego z najpopularniejszych klubów techno na świecie. Niestety dobra zabawa przeszła mu koło nosa.

Elon Musk nie wszedł do klubu Berghain

Berghain jest kultowym miejscem na mapie Berlina. Mówi się nawet, że to "światowa stolica techno". Jednak wejście do klubu wcale nie jest takie proste. Bramy tego techno raju mogą przekroczyć tylko wybrani, bo obowiązuje w nim dość restrykcyjna selekcja.

Niestety, nasz miliarder nie znalazł się w tym gronie. Swoim rozczarowaniem postanowił podzielić się na Twitterze. Niestety Elon Musk nie sprecyzował, czy sam zrezygnował z wejścia do klubu, czy może po prostu nikt nie chciał go tam wpuścić.

trwa ładowanie posta...

Romeo i Julii w klubowej interpretacji Muska

W każdym razie ostatecznie Musk nie stał się tym szczęśliwym wybrańcem i nie mógł chłonąć techno atmosfery klubu Berghain. Z tej okazji postanowił zakpić z hasła widniejącego nad klubem i zrobić drobną aluzję do Romea i Julii.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Internauci oczywiście żartują z całej sytuacji i dopatrują się w niej nawet jakieś "nadziei dla świata". Widocznie na szczęście nie dla wszystkich Elon Musk jest bogiem i… może to i dobrze? Nie muszę chyba przypominać o tym, co ostatnio zafundował biednym małpom

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: Vice

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1