Ekipa powróci? Fani szukają wskazówek na Instagramie Friza

Ekipa powróci? Fani wytropili pewne wskazówki u Friza

Źródło zdjęć: © Ekipa, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,13.04.2023 13:45

Ekipa Friza, jaką znaliśmy od 2018 r., rozpadła się w połowie zeszłego roku. Wtedy czynny udział w projektach grupy przestała brać znaczna część jej członków i członkiń. Fani spekulują jednak, że Ekipa powróci. Dowodów szukają na Instagramie.

Ekipa, czyli grupa założona przez influencera Karola Wiśniewskiego "Friza", była jedną z najpopularniejszych grup na polskim YouTube. Niestety w 2022 r. dowiedzieliśmy się, że projekt się skończył, a część członków i członkiń przestała brać w nim czynny udział.

Od grupy odwrócili się m.in. Tromba, Murcix czy Mini Majk. Teraz internauci zauważyli jedną znaczącą zmianę na Instagramie, która sugeruje, że Ekipa może powrócić. Jeśli tak się stanie, najprawdopodobniej w reaktywowanym projekcie zabraknie jednej osoby.

Rozpad Ekipy

Drama dotycząca rozpadu Ekipy jest dość złożona, więc może na wstępie kilka przypomnień. Choć influencerzy, którzy odwrócili się od Ekipy, planowali zerwać z nią umowy, Łukasz Wojtyca (Wujek Łuki) oraz Friz zapewniali, że nadal obowiązują one influencerów. Więcej na ten temat dowiecie się z oświadczenia Ekipy Holding.

Gdy pojawiła się informacja o odejściu części członków, zmiany nastąpiły również na Instagramie. Fani wyśledzili listę "unfollowów" na platformie i okazało się, że chociażby Mini Majk przestał obserwować Łukiego, Wersow i Friza. Więcej o tej części dramy przeczytacie w tekście Oliwiera.

Jak widać, rozstanie nie należało do najłatwiejszych i dość długo powracało w dyskusjach. Tromba parę razy odnosił się do rozpadu Ekipy, chociażby w trakcie promowania walki na Fame MMA pod koniec zeszłego roku. Mówił wtedy, że nie zamierza oddawać spółce pieniędzy, które zarobił na walce.

EKIPA - SE4ON

Ekipa powróci?

W sieci krążą jednak plotki dotyczące ewentualnego powrotu Ekipy. Internauci zauważyli, że byli członkowie grupy nagle znowu są obserwowani przez Friza na Instagramie. Tromba, Murcix i Patec również followują influencera.

Jak na streamie zauważył Young Multi, który najprawdopodobniej jako pierwszy poinformował o tych zmianach, w tej puli ponownych obserwacji brakuje tylko Mini Majka. Fani podejrzewają więc, że jeśli Ekipa powróci, to zabraknie w niej tego członka.

Wszystkie plotki i podejrzenia dodatkowo podkręca informacja o filmie, który ma się pojawić na kanale Friza w sobotę o 15:00. O tym, czy w nagraniu dowiemy się o powrocie Ekipy i zobaczymy jej byłych członków, przekonamy się niebawem.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 19
  • emoji ogień - liczba głosów: 9
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Bela,zgłoś
szczerze nie brakuje mi tych darmozjadów, którzy sie wybili na plecach Karola. Ekipa była fajna do oglądania dzięki pomysłom i pracy Karola, a reszta robiła za tło, i to sie nie zmieniło. Tromba chciał hajsu za darmo i nie przykładał sie do roboty. Jest raczej odpychającym typkiem. wcale nie musi wracać, tak samo murciks i inni zdrajcy.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Forsy zaczyna brakowac. Glupich nie sieja sami sie rodza.
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się