Tromba o powrocie Ekipy

Powrót Ekipy Friza? Tromba rozwiewa wątpliwości

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,25.06.2024 16:30

Mateusz Trąbka, znany jako Tromba, były członek popularnej Ekipy Friza, w rozmowie z Winim odniósł się do ewentualnego powrotu składu. Czy jest szansa na reaktywację Ekipy? Tromba zdradza swoje przemyślenia.

Rozpad Ekipy Friza to był niemały szok dla fanów. Każdy z członków poszedł w swoją stronę, co zakończyło pewną erę w polskim internecie. Na pierwszym Festiwalu Ekipy Friz musiał sam śpiewać na scenie kawałek "3KIPA". W pierwotnej wersji tego utworu można usłyszeć wszystkich członków Ekipy, w tym również Trombę. Dla wielu fanów był to niestety przykry widok. Tak czy inaczej, Friz uznał imprezę za wielki sukces i wyznał, że płakał podczas koncertu kilkanaście razy.

Tromba o powrocie Ekipy. "Wyeksploatowany temat"

Mateusz Trąbka, powszechnie znany jako Tromba, ostatnio pojawił się w podcaście Winiego, gdzie panowie rozmawiali o przeszłości i przyszłości Ekipy Friza. Tromba, który przeszedł drogę od dziecka emo do znanego influencera, podzielił się swoimi refleksjami na temat rozwoju kariery oraz losów Ekipy.

CZY POPULARNOŚĆ UDERZYŁA MU DO GŁOWY? OD DZIECKA EMO DO EKIPY I MILIONOWYCH ZAROBKÓW | TROMBA

W trakcie rozmowy wspomniano o rozpadzie Ekipy, który był szeroko komentowany w mediach społecznościowych i wśród fanów. Według Tromby wszyscy członkowie zakopali topór wojenny i relacje między nimi są teraz poprawne. Mimo tego temat powrotu składu nadal budzi emocje i pytania - najwyraźniej również u Winiego.

- Myślisz, że w ogóle jest sens, żebyście się jeszcze w jakiś sposób schodzili? Czy to już jest wyeksploatowany temat?

- zapytał Wini.

- Wydaje mi się, że chyba jest wyeksploatowany. Minęło też trochę czasu i jakby to miało wrócić, to może by już wróciło. Zakopaliśmy topór wojenny, więc jest po prostu okej. Ja jestem z tego powodu zadowolony i jakaś presja, jakiś tam gdzieś stres z tyłu głowy, który dotyczył tej sprawy, przeszedł mi, nie ma go, zniknął. Jest spoko. Nie czuję jakiejś presji teraz, że o zróbmy jeszcze coś fajnego dla widzów. Nic na siłę

- odparł Tromba.

Powrót do przeszłości czy patrzenie w przyszłość?

Wypowiedź Tromby jasno wskazuje na brak presji i potrzeby powrotu do dawnych czasów. Jego podejście jest racjonalne i dojrzałe - skupia się na naturalnym biegu wydarzeń bez wymuszania czegokolwiek. Influecenr podkreśla, że jeśli kiedykolwiek miałoby dojść do reaktywacji Ekipy, to powinno to nastąpić spontanicznie.

- Jak kiedykolwiek miałoby coś wyjść, to samo z siebie, naturalnie, nic na siłę, po prostu. Już jesteśmy też starsi wszyscy, dojrzalsi, więc tak jak mówię - nic na siłę

- skwitował Tromba.
trwa ładowanie posta...

Rozpad Ekipy Friza otworzył nowy rozdział dla jej członków. Słowa Tromby sugerują, że jej powrót w pełnym składzie jest mało prawdopodobny. Tymczasem byli członkowie składu, w tym Tromba, kontynuują swoje kariery, zdobywając nowe doświadczenia i realizując indywidualne cele.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0